Hawk Fab mı, XPrime Titan mı, XPrime King Fabric mi?

kalalaa

Decapat
Daha fazla  
Hocam herkese selamlar. Bu 3 koltuk arasında kaldım. Siz ne önerirsiniz, kullananlarınız var mı acaba?
Boyum 1.87, kilo 100. şimdiden teşekkürler :)
Hawk Fab CV6:
Amazon.com.tr
XPrime titan kumaş:
XPrime king fabric:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herkese selamlar. Bu 3 koltuk arasında kaldım. Siz ne önerirsiniz, kullananlarınız var mı acaba?
Boyum 1.87, kilo 100. şimdiden teşekkürler :)
Hawk Fab CV6:
Amazon.com.tr
XPrime titan kumaş:
XPrime king fabric:
Hawk alma o bütçelere.

Hawk özellikle kilon fazlaysa aşırı dayanıksız kalıyor. Dedikleri gibi 120KG taşıma kapasitesini kesinlikle tutturamıyorlar.

Hawk bütçesine çıkıyorsan attığımı al derim.

Hawk alma o bütçelere.

Hawk özellikle kilon fazlaysa aşırı dayanıksız kalıyor. Dedikleri gibi 120KG taşıma kapasitesini kesinlikle tutturamıyorlar.

Hawk bütçesine çıkıyorsan attığımı al derim.
Hocam kilom 100 , fazla biraz gerçekten. Forumlarda vs. bakınca herkes hawk öneriyor hocam 100 -110 kilo kullananlar da hawk öneriyor da bilemedim ki şimdi
Hocam warrior aragorn da hiç doğru düzgün konusu açılmış bir koltuk değil , müşteri hizmetleri nasıldır acaba , koltuk güzelmi kullandınız mı hiç ?

Hocam kilom 100 , fazla biraz gerçekten. Forumlarda vs. bakınca herkes hawk öneriyor hocam 100 -110 kilo kullananlar da hawk öneriyor da bilemedim ki şimdi
Hocam warrior aragorn da hiç doğru düzgün konusu açılmış bir koltuk değil , müşteri hizmetleri nasıldır acaba , koltuk güzelmi kullandınız mı hiç ?
Şuan 105 kiloyum hawk kullanıyorum ama 2 mekanizması da elimde kaldı. Hawk yüksek kilolarda aşırı dayanıksız kalıyor ben almam. Dediğim marka da zio'nun yan firması dandik ürün üretmiyorlar. Aynı markanın kratos modeli zaten arkadaşımda var.

Şuan 105 kiloyum hawk kullanıyorum ama 2 mekanizması da elimde kaldı. Hawk yüksek kilolarda aşırı dayanıksız kalıyor ben almam. Dediğim marka da zio'nun yan firması dandik ürün üretmiyorlar. Aynı markanın kratos modeli zaten arkadaşımda var.
Çok teşekkür ederim hocam yorumunuz için , bilemedim ya gerçekten yüksek kilolarda sorun çıkarıyor diyorlar hawk için . ama müşteri hizmetleri vs. 2 yıl rahat edebiliyoruz en azından
Şikayetvar a bakınca warrior ile ilgili hiç şikayet vs. göremiyorum forumlarda göremiyorum ondan çekindim aslında

Çekinecek durum yok bir problem yaşamazsınız Ben dediğim gibi hawk tavsiye etmiyorum. İlk mekanizma kırıldı 2. mekanizma gönderdiler. Onu da 105 kilo olmama rağmen herhalde yenilenmiş mekanizma gönderdiler ki koltuğun oturma kısmının eğimini ayarlayacak kısım gidik ben almam 105'kiloydum bu mekanizmayı aldığımda ona bile 2 ay anca dayandı.

Bu arada sırt yaslama kısmı da iyi değil geriye doğru yaslanınca esniyor bunu ben Xdrive 15'li kullanırken onda bile yoktu. Sırtı biraz yatırayım diyorsunuz arka tarafı esneyip daha çok geri gidiyor. Biraz dik tutayım esner diyosunuz bu sefer dik tutunca yeterince esnemiyor falan.

Son düzenleme:
Çekinecek durum yok bir problem yaşamazsınız Ben dediğim gibi hawk tavsiye etmiyorum. İlk mekanizma kırıldı 2. mekanizma gönderdiler. Onu da 105 kilo olmama rağmen herhalde yenilenmiş mekanizma gönderdiler kikoltuğun oturma kısmının eğimini ayarlayacak kısım gidik ben almam 105'kiloydum bu mekanizmayı aldığımda ona bile 2 ay anca dayandı.

Bu arada sırt yaslama kısmı da iyi değil geriye doğru yaslanınca esniyor bunu ben Xdrive 15'li kullanırken onda bile yoktu. Sırtı biraz yatırayım diyorsunuz arka tarafı esneyip daha çok geri gidiyor. Biraz dik tutayım esner diyosunuz bu sefer dik tutunca yeterince esnemiyor falan.
Çok teşekkür ederim hocam . Peki Xprime king fabric hakkında düşünceleriniz nedir ? hawk da 6 bin fiyatında böyle sorunluysa 4.5 bin fiyatına düşmüş xprime king fabric alınırmı 1.5 bin fark var arada daha bütçe çıkamıyorum 6 bin param var zaten

Almışken daha dayanıklı birşey alırdım. 4500TL verip 2 sene dolmadan garanti ile uğraştırmasından sa 1500TL fazla verip dayanıklı olacağına emin olduğum birşey alırdım.

Almışken daha dayanıklı birşey alırdım. 4500TL verip 2 sene dolmadan garanti ile uğraştırmasından sa 1500TL fazla verip dayanıklı olacağına emin olduğum birşey alırdım.
Çok teşekkür ederim hocam yardımların için :
Ya xprime king fabric alabilirim fiyat bandını düşünür isek 1500 de ekstra kalsın yanımda diye düşünebilirim . Ya da hawk almayı düşünüyorum
Hocam warrior hakkında o kadar az bilgi varki nedense korktum . Birde elazığ da oturuyorum ürünlerin kargo süreçleri çok uzun oluyor korktum warriordan nedense :

Yeni konular

Geri
Yukarı