Hawk Gaming Chair Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu alınır mı?

Alınır istersen cuma günü İncehesap'ta Gaming gecesini bekle 1500 ila 2000 lira indirim alabilir bu ürün.
Doğum günü hediyesi olarak bana alınacak, ailem bu tarz sitelere güvenmiyor.

Ve linkteki koltuk yüzde 15 indirimli

Hocam ailenize açıklayın yani fazla para vermeniz sizin zararınız benlik sıkıntı yok bir de forumun kurulma amacı yardımcı olmak sizde foruma konu açmıssınız biz öyle bilinmedik dandik siteleri önermeyiz İncehesap köklü ve mağazaları mecuttur aynı koltuk İncehesap'ta 760 lira daha ucuz bir de her Gaming gecesinde indirime giriyor Gaming gecesi yarın.

Birde İncehesap sizin bahsettiğiniz koltuk markası yani hawkla anlaşmalı firma hawk incehesap'a ürün gönderiyor incehesapta öyle satıyor ürünleri

Dosya Ekleri

• 1709219803228.png
    1709219803228.png
    137,1 KB · Görüntüleme: 25
Hepsiburada'da olan %15 indirim ne zaman bitiyor ben göremedim siz söyleyebilir misiniz acaba

V5 modelini aldım çok rahat haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Hepsiburada'da olan %15 indirim ne zaman bitiyor ben göremedim siz söyleyebilir misiniz acaba.

V5 modelini aldım çok rahat haberiniz olsun.

Hocam koltuk hakkında bir sorum olacak. Hawk koltuğu bende almayı düşünüyorum fakat şu an deri koltuk kullanıyorum ve aşırı derece terletiyor. Hawk oyuncu koltuğu terleme yapıyor mu? Etrafımdaki herkes fileli ofis koltuğu öneriyor ama fileli koltuklara 4 bin lira vermek istemiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı