HD 4850 sistem için oyun önerisi

Casyx

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler, Intel Core i5 2130 4 çekirdek 2.90 GHz işlemci, Sapphire Radeon HD 4850 1 GB ekran kartı, 4 GB RAM hikayeli oyun öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 çok rahat kaldırır o cihaz. COD serisinin 2014'den önceki oyunları olabilir. CRYSİS olabilir. Far CRY(4den öncekiler) olabilir.

Zamanında i3 380M, GT 425M ve 4 GB RAM sistemle saydıklarımı oynayabilmiştim.
3. oyuna kadar Assassin's Creed serisi, City'e kadar Batman Arkham serisi, BioShock serisi, Borderlands 1 - 2, Bound by Flame, Call of Juarez serisi, Castlevania: Lords of Shadow 1 - 2, Darksiders 1 - 2, Deus EX: Human Revolution, Dishonored 1, Divinity II: Developer's Cut.

Dragon Age Origins - II, Oblivion - Skyrim, Fable Anniversary, Fallout 3 - New Vegas, Far Cry 3, Game of Thrones RPG (2012), GUN (2005), Jade Empire, Just Cause 2, Kingdoms of Amalur (Re-Reckoning olmayan), Mafia 2, Mars: War Logs, Mass Effect üçlemesi.

Metro 2033 - Last Light Redux, Shadow of Mordor, Mirror's Edge, Of Orcs and Men, Prince of Persia üçlemesi, Rise of the Argonauts, Risen üçlemesi, Saints Row 3 - 4, Sleeping Dogs, South Park: Stick of Truth, Spec Ops: The Line, KotOR 1 - 2, Tomb Raider (2013), Two Worlds 1 - 2, VtMB, Venetica, Witcher 1 - 2.

Son düzenleme:
Zamanında i3 380M, GT 425M ve 4 GB RAM sistemle saydıklarımı oynayabilmiştim.
Vay be. Ne çok oyun oynamışsınız o sistemle. Ben de Core 2 Duo ile baya bir anı yaşamıştım.

Ne önerirsiniz? HD 4850 serisi çok sağlamdır. İ5 2310'da boş bir işlemci değildir. DDR2-3 hakkında bilginiz yoksa yorum yapmayın lütfen. San Andreas dediğin oyunu ekran kartsız , Pentium 4 bilgisayarım oynatıyordu. 775 soket bile değildi. 478 soketti.

Düşük ayarlarda tatmin edici FPS'ler alacağını sanmam sistem o kadar boş değil tabii ki fakat San Andreas'da iyidir niye öyle dediniz.

Mount & Blade: Warband çocukluğumun oyunu hala oynarım mutlaka oynamadıysanız oynayın.

Düşük ayarlarda tatmin edici FPS'ler alacağını sanmam sistem o kadar boş değil tabii ki fakat San Andreas'da iyidir niye öyle dediniz.
San Andreas'ı , sistemi kötülemek için dediniz sandım. Kusura bakmayın.

Mount & Blade: Warband çocukluğumun oyunu hala oynarım mutlaka oynamadıysanız oynayın.
Warband bence de çok mantıklı.

Eran kartım sürümü DirectX 10.1 olduğu için Valorant açmadı o yüzden yükseltmeyi düşünüyorum ama GTA 5 düşük ayarlar da bir kez daha bitirmek tatmin edici olabilir. Warband oyunu da çok keyiflidir tekrardan anılarım canlandı teşekkür ediyorum herkese

San Andreas'ı, sistemi kötülemek için dediniz sandım. Kusura bakmayın.

Warband bence de çok mantıklı.

Sistem iyi fakat GTA 5'i düşük ayalarda ve tatmin edici FPS'lerle oynatır mı bilemedim.

Geri
Yukarı