HD 6570 için Q9550 iyi midir?

kaizen.mp4

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem çok kısıtlı ve sistem toplamak için fazla zamanım olmadığı için eski sistemime yeni işlemci almak istiyorum. İşlemcim çok kötü olduğu için fazla darboğaz yapıyordu HD6570 ile.
Sistemim:
  • Asus P5KPL AM-SE Anakart
  • AMD Radeon HD 6570 Ekran Kartı
  • 300 GB HDD
  • 300W Güç Kaynağı
  • 4 GB RAM

Sizce bu sistem için Intel Quad Core Q9550 işlemci iyi seçim midir? Sadece CS:GO, League Of Legends, War Thunder gibi oyunlarda 60-70 FPS olsa bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Q9550 ile tam performans alırsın ekran kartından. Ancak şu anki işlemcinle de bir darboğaz testi yap. Eğer darboğaz yoksa herhangi bir artış olmaz. MSI Afterburner OSD ayarlarından GPU kullanımını ölçerek test edebilirisn.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Q9550'ye vereceğin paraya Xeon E5450 al daha iyi performans alırsın ayrıca daha ucuz. HD 6570 ile Q9550 darboğaz olmaz. Tüm oyunlarda GPU'dan tam performans yararlanabilirsiniz. Güç kaynağınızın tam marka modelini ya da güç dağılım etiketinin fotoğrafını atın.

Şuan telefonum bozuk olduğu için fotoğraf gönderemiyorum. Ama Tam Modeli: Enlight gps-300ab Güç kaynağıyla ilgili bir sıkıntı varmı?

Yanlış bilgilendirme
E5450 ve Q9550 aynı güç tüketimine sahiptir 95W. 6570 yerine 6850 daha iyi olur tabi güç kaynağı yeterse.

Geri
Yukarı