HD Graphics 630 sistemde Monterey için sürücü yüklemek gerekiyor mu?

Hocam Hackintool'dan aldığınız .plist dosyasının içindeki yamayı kendi configinizde DeviceProperties kısmına ekleyecektiniz.
Eski configinizi silmediniz değil mi? Ona göre Boot eden bir Config ile MacOS'a girip eski configinizi düzenleriz. Elinizde High Sierra kurulumunda kullandığınız USB ile Monterey'i Boot edip Config dosyasını alabilirsiniz.

Eski Config duruyor evet, forumdan almıştım zaten. Ek olarak girip almama gerek yok, o Config'i tekrar Windows üzerinden sisteme mi atayım?

Eski Config duruyor evet, forumdan almıştım zaten. Ek olarak girip almama gerek yok, o Config'i tekrar Windows üzerinden sisteme mi atayım?
Eski config Windows üzerindeyse evet o EFI bölümünü açıp config.plist'i yerleştirebilirsiniz. Eskiden açtığımız gibi o EFI bölümünü açın ve EFI bölümünün içine girin, sonrasında cd EFI yazıp sonrasında da CD OC yazın. Eski configinizin konumu nerede ise copy C:\"buradan sonrası configin konumu" yazıp direkt entera bastığınızda configi atar. Karşınıza üstüne yazılsın mı gibi bir soru çıkar Yes dediğinizde kopyalayacaktır.

Eski Config Windows üzerindeyse evet o EFI bölümünü açıp config.plist'i yerleştirebilirsiniz. Eskiden açtığımız gibi o EFI bölümünü açın ve EFI bölümünün içine girin, sonrasında CD EFI yazıp sonrasında da CD OC yazın. Eski configinizin konumu nerede ise copy C:\"buradan sonrası Config'in konumu" yazıp direkt entera bastığınızda Config'i atar. Karşınıza üstüne yazılsın mı gibi bir soru çıkar Yes dediğinizde kopyalayacaktır.

Manuel olarak eklemek istiyorum ancak klasör içine girmeme izin vermiyor.
resim_2022-04-14_172343879.png

Manuel olarak eklemek istiyorum ancak klasör içine girmeme izin vermiyor.
Eki Görüntüle 1360136
Korumalı EFI bölümü olduğu için Windows izin vermez, geçen nasıl kopyalama yaptıysak bu sefer sadece configi atacağız. Geçen mesajda yazdığım gibi kopyalama işlemini gerçekleştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı