HDD içerisinde kurulu Windows 10 sistem direkt açılır mı?

DDU gibi programlar boşuna yok ya. Ayrıca siz az önce Windows sorunlu çalışır demediniz ve bende sorunsuz çalışır demedim.
Bakın kendinizi haklı çıkarmak için yapıyorsunuz madem öyleydi deseydiniz mesajınızda. Direkt açılmaz mavi ekran verir sürücüleri silmeniz de bir hayli zor siz sadece DDU ile ekran kartı driverini silip kurtulabileceğinizi düşünüyorsanız yanlış yoldasınız tüm driverları silip üstüne doğru driverları yüklemeniz gerek ve güvenli mod bile olsa açılmaz Windows. Bakın 10 dakikalık işi 1 günlük yapmaya ne gerek var? Ve sürücüleri silemezsiniz büyük ihtimalle zaten.

HDD'yi nasıl taksan olur ya? Sürücüler farklı, açılmaz öyle.

Ya arkadaşlar sürücüler farklı ilk önce nasıl açılsın Allah aşkına.

Açılmaz ki.

Açılmaz. İmkansız açılması sürücüler farklı ilk önce.
Ne sürcüsü yahu? Daha dün işletim sistemi yüklü diski kendi bilgisayarım takıp badsector yaptım. Önemli olan iki işletim sistemi kurulu disk olmaması ki onun da ayrı çaresi var. Sadece uğraştırır.

Bakın kendinizi haklı çıkarmak için yapıyorsunuz madem öyleydi deseydiniz mesajınızda. Direkt açılmaz mavi ekran verir sürücüleri silmeniz de bir hayli zor siz sadece DDU ile ekran kartı driverini silip kurtulabileceğinizi düşünüyorsanız yanlış yoldasınız tüm driverları silip üstüne doğru driverları yüklemeniz gerek ve güvenli mod bile olsa açılmaz Windows. Bakın 10 dakikalık işi 1 günlük yapmaya ne gerek var? Ve sürücüleri silemezsiniz büyük ihtimalle zaten.
Benimkinin (disk) içinde AMD ekran kartı sürücüsü, Intel chipset vardı. Benim cihaz (pc) Nvidia GPU, AMD işlemci. :) Hayır o olmaz bu olmaz tam olarak ne olması lazım?

Ben hard diski kurun açın demedim ki? Ayrıca NVIDIA driver kurulu sisteme AMD ekran kartı takan bile var hiçbir sorun yaşamıyolar. Tak çıkar kullananları bile gördüm forumda.

Hata alma riski hep var da o kadar da değil. En kötü USB'ye linux kurar bootmanager yapar, bootloader'i revize eder. Ha sıfırlasa yani temiz kurulum yapsa her zaman iyi de yeri var mı? O da ayrı sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı