HDD veya SSD önerisi

Bütçe
600
Hocam eğer fazla dosyanız yoksa 480GB attığım SSD'ye bakabilirsiniz. Tabi markayı bilmiyorum belki daha az depolama ama daha fazla performans veren bir SSD de vardır. Ama isterseniz 1TB HDD 400 TL'ye bile var. Kargo yok diye dert etmeyin kargoyla yapan illaki vardır. Ve dediklerimi unutmayın tek bir parça olduğu için ve gayet de basit bir cihaz olduğu için sorunu varsa anlamanız zor olmaz.

Hocam siz laptop mu kullanıyorsunuz masaüstü mü sistemi atarsanız en azından ona göre yardımcı olalım.
Masaüstü kullanıyor.

Hocam bir dakika ben sizin masaüstü kullandığınızı göz ardı etmişim. SSD değişmiyor yine 2.5" SSD alacaksınız ama HDD 3.5" almanız gerekebilir. Bir farkı oluyor mu bilmiyorum.

Hocam eğer fazla dosyanız yoksa 480GB attığım SSD'ye bakabilirsiniz. Tabi markayı bilmiyorum belki daha az depolama ama daha fazla performans veren bir SSD de vardır. Ama isterseniz 1TB HDD 400 TL'ye bile var. Kargo yok diye dert etmeyin kargoyla yapan illaki vardır. Ve dediklerimi unutmayın tek bir parça olduğu için ve gayet de basit bir cihaz olduğu için sorunu varsa anlamanız zor olmaz.

Masaüstü kullanıyor.

Hocam bir dakika ben sizin masaüstü kullandığınızı göz ardı etmişim. SSD değişmiyor yine 2.5" SSD alacaksınız ama HDD 3.5" almanız gerekebilir. Bir farkı oluyor mu bilmiyorum.
anakart modelini bilmeden birşey diyemem.

Hocam eğer fazla dosyanız yoksa 480GB attığım SSD'ye bakabilirsiniz. Tabii markayı bilmiyorum belki daha az depolama ama daha fazla performans veren bir SSD de vardır. Ama isterseniz 1TB HDD 400 TL'ye bile var. Kargo yok diye dert etmeyin kargoyla yapan illaki vardır. Ve dediklerimi unutmayın tek bir parça olduğu için ve gayet de basit bir cihaz olduğu için sorunu varsa anlamanız zor olmaz.

Masaüstü kullanıyor.

480 GB SSD linkini tekrar atar mısınız?

Anakart modelini bilmeden bir şey diyemem.

ASUS P5G41C-M LX

Bu bütçeye bu var hocam.
Anakartında m2 yuvası varsa bu var bir de
Bu bütçeye en fazla bunları bulabildim ben.

Bu bütçeye bu var hocam.
Anakartında M.2 yuvası varsa bu var bir de.

M.2 yuvası yokmuş reis.

Bu bütçeye bu var hocam.
Anakartında m2 yuvası varsa bu var bir de
Arkadaşın ilk attığı sata ssd işinizi görür ikincisi m2.

480 GB SSD linkini tekrar atar mısınız?
Hocam bunu atmıştım ben ama ürünü hiç araştırmadım. Azıcık daha bakarım sizin için.

Hocam kronik sorunlu bir SSD değilmiş. Hız değerleri de fena değil alabilirsiniz. Ama Param Güvende kapalı. Adamı arayın isteyin kabul etmezse en kötü kesin alacaksanız ben alır kargolarım.

Hocam bunu atmıştım ben ama ürünü hiç araştırmadım. Azıcık daha bakarım sizin için.

Hocam kronik sorunlu bir SSD değilmiş. Hız değerleri de fena değil alabilirsiniz. Ama Param Güvende kapalı. Adamı arayın isteyin kabul etmezse en kötü kesin alacaksanız ben alır kargolarım.

Dizüstü bilgisayarmış bu reis.

Geri
Yukarı