Hem kablolu, hem kablosuz kulaklık önerisi

200₺'yi geçmeyecek şekilde hem kablolu hem de kablosuz kullanabileceğim kulaklık önerebilir misiniz? Ben şunu bulabildim. Bütçem daha fazla, daha kalitelisi varsa onu alacağım.

Düzenleme: Bilgisayarda oyun oynarken kablo ile, telefonda müzik dinlerken Bluetooth ile kullanmayı düşünüyorum. Mükemmel bir oyuncu kulaklığı veya mükemmel baslı bir kulaklık olmasını tabi ki beklemiyorum. Fiyatının karşılığını versin yeterli.

Son düzenleme:
25 lira bütçe arttırabilirseniz JBL T500 modelini öneririm. Ben kablosuz modelini kullanıyorum, oldukça memnunum.
Ayrıca linkini verdiğiniz kulaklığı da hiç tavsiye etmem.

Bir kulaklıktan beklentiniz nelerdir?
Sadece müzik mi dinleyeceksiniz?
İyi bir dinleyici misiniz?
Kulaklığın konforundan çok ses kalitesi mi daha önemli?
Eğer ses kalitesini pek önemsemiyorsanız bütçenize uygun olacak şekilde JBL, Philips, Sony, gibi markalardan seçim yapabilirsiniz.

Bende bir corsair kulaklık var da yeni modelinin ne olduğunu bilmiyorum 220 225 lira falan kulaklık
küçük bir mikrofon ve ses ayırıcısı var mic'i takıyorsun işin bitince onu çıkarıyorsun öyle kötü gözüküyor onun küçük bir logosu var pamuk küçük bir şeyle de o boşluğu kapatıyorsun.
Bende bir corsair kulaklık var da yeni modelinin ne olduğunu bilmiyorum 220 225 lira falan kulaklık
küçük bir mikrofon ve ses ayırıcısı var mic'i takıyorsun işin bitince onu çıkarıyorsun öyle kötü gözüküyor onun küçük bir logosu var pamuk küçük bir şeyle de o boşluğu kapatıyorsun.
T500 hem kablolu hem kablosuz kullanılıyor mu, emin misiniz?
benim ki öyle de kardeşim ama ben modelini bilmiyem nerden bakıcam ben ona beni aydınlatabilir mi sin?

200₺'yi geçmeyecek şekilde hem kablolu hem de kablosuz kullanabileceğim kulaklık önerebilir misiniz? Ben şunu bulabildim. Bütçem daha fazla, daha kalitelisi varsa onu alacağım.

Düzenleme: Bilgisayarda oyun oynarken kablo ile, telefonda müzik dinlerken Bluetooth ile kullanmayı düşünüyorum. Mükemmel bir oyuncu kulaklığı veya mükemmel baslı bir kulaklık olmasını tabii ki beklemiyorum. Fiyatının karşılığını versin yeterli.

SteelSeries Arctis 1 Wireless önerebilirim kendim 1 gün önce sipariş verdim gelmesini bekliyorum trendyol.com'dan 949TL'ye aldım yanında gelen aparatı telefonunuza takarak telefonda da kullanabiliyorsunuz ama kullanabilmeniz için telefonunuzun iPhone olmaması gerek mikrofonunu çıkartıp takabiliyorsunuz kulaklığı kablosuz veya kablolu kullanabiliyorsunuz.

benim ki öyle de kardeşim ama ben modelini bilmiyem nerden bakıcam ben ona beni aydınlatabilir mi sin?

Kutusunda, kulaklığın sağında solunda falan yazması lazım.
SteelSeries Arctis 1 Wireless önerebilirim kendim 1 gün önce sipariş verdim gelmesini bekliyorum trendyol.com'dan 949TL'ye aldım yanında gelen aparatı telefonunuza takarak telefonda da kullanabiliyorsunuz ama kullanabilmeniz için telefonunuzun iPhone olmaması gerek mikrofonunu çıkartıp takabiliyorsunuz kulaklığı kablosuz veya kablolu kullanabiliyorsunuz.

200'ün üstünü tamamlayacaksanız neden olmasın?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı