Oyun Hepsiburada'dan aldıgım RAM'in orijinal olup olmadıgını nasıl anlarım?

Orijinal RAM nerede bulurum Vatan PC gibi sayfalarda bile bana uygun RAM yok şu an sahibindene bakıyorum o kadar düştüm.

Anakartım 2133'ten fazla destekleyip desteklemediğimi nereden bileceğim farklı 2 RAM alsam olmuyor mu örnek 3xxxmhz CL1X falan?

Arkadaşlar gözünüzü sevim bana bir orj RAM bulun ya 2133 MHz CL 15 SO-DIMM

2133 şart değil, 2400 MHz de oluyor sadece 2133 MHz çalışır.

Arkadaşların dediğine göre sahte. Son zamanlarda SSD ve RAM'lerde çok fazla sahte ürün var. Geçenlerde ben aldım. Fazla para vererek Amazon satıcısından aldım.
Ben ucuz aldım sonuç ortada 🫥
.

arkadaşlar ram sahte olmasına rağmen forza gibi oyunlarda 3-7 arası fps fark etti orjinal olsa herhalde 5-8fps arasında oynar forzada he

sahte ssd de çok fazla dolandıgını duydum evet o yüzden vatan pc den aldım ben de

Dosya Ekleri

• IMG_9347.jpeg
    IMG_9347.jpeg
    118,4 KB · Görüntüleme: 24
Arkadaşlar RAM sahte olmasına rağmen Forza gibi oyunlarda 3-7 arası FPS fark etti orijinal olsa herhalde 5-8FPS arasında oynar Forza'da he.

Sahte SSD de çok fazla dolandıgını duydum evet o yüzden Vatan PC'den aldım ben de.

Vatan da çok pahalı oluyor ya, 480GB Kingston SSD bizim buradaki mağazada 1200₺ ye satılıyordu. Aynı şekilde SanDisk 480 GB SSD de o civarlardaydı.

Vatan da çok pahalı oluyor ya, 480GB Kingston SSD bizim buradaki mağazada 1200₺ ye satılıyordu. Aynı şekilde SanDisk 480 GB SSD de o civarlardaydı.
evet öyle ama ilk defa internet alışverişi yapayım dedim onda da sahte ürün kakaladılar ve internet alışverişi serüvenim bitti artık asla güven olmaz bu insanlara

Bilendenal, Kingston'un TR resmi distribütörü. Oradan alabilirsin.

bu siteye baktıgımda benim stok ramime benzer özellikli ram yoktu ve bigboy diye bir marka satıyor hiç görmemiştim teşekkürler

Kingston FURY Impact 16GB DDR4 2666MHz CL15 Notebook Performans Rami - KF426S15IB1/16
bu ram i alırsam mavi ekran yer miyim?
benim stok değerlerim 2133mhz 15cl 260 pin 1.2v
ve desteklenen 2133mhz 2666mhz alırsam sıkıntı yaşar mıyım?

merhaba bir sorum daha var ranks kısmında dual veya single ne anlama geliyor

Son düzenleme:
Bu siteye baktıgımda benim stok RAM'ime benzer özellikli RAM yoktu ve bigboy diye bir marka satıyor hiç görmemiştim teşekkürler.

Kingston FURY Impact 16GB DDR4 2666MHz CL15 Notebook Performans Rami - KF426S15IB1/16
Bu RAM'i alırsam mavi ekran yer miyim?
Benim stok değerlerim 2133MHz 15CL 260 pin 1.2v
Ve desteklenen 2133MHz 2666MHz alırsam sıkıntı yaşar mıyım?

Merhaba bir sorum daha var ranks kısmında Dual veya Single ne anlama geliyor.

Dual çift kanal RAM Single tek kanal RAM.

Arkadaşların dediğine göre sahte. Son zamanlarda SSD ve RAM'lerde çok fazla sahte ürün var. Geçenlerde ben aldım. Fazla para vererek Amazon satıcısından aldım.
son zamanlarda değil bundan 5 sene önce n11den ram almıştım sahte olduğunu geçen sene öğrendim şu dandik hepsi burada trendyol gibi sitelerden almayın bu ürünleri satıcısı sitenin kendisi olsa bile sahte çıkıyor.

Geri
Yukarı