Hepsiburada'nın Ürünün Onarımını Yapmadan 2 Defa Göndermesi

Makaleler
57
Daha fazla  
Hepsiburada sayfasından TaoTronics SoundLiberty 53 Pro isimli kablosuz kulaklığı aldım. Satıcı Hepsiburada arkadaşlar.
Kulaklıktan konuşurken karşı tarafa ses çok kötü ve yankı yaparak gidiyordu. Bu bağlamda mail atıp ürünü Hepsiburada'ya gönderdim. 15 gün civarı bekledikten sonra ürün bana geldi ve öyle bir hata ile karşılaşmadıklarını sorun olmadığını söylediler. Sonrasında 2.defa gönderim yapın inceleyelim dedikleri için 2.defa gönderdim.
2.defa gönderirken açıklamam aynen bu şekildedir.
" Telefon görüşmesi yaptığımda sesim karşı tarafa hışırtılı ve çok kötü gidiyor. Daha önce gönderdim onarım yapmadan geri göndermişsiniz. Size zahmet bir telefona bağlayıp konuşamaya çalışın sesiniz karşı tarafa hışırtılı gittiğini anlayabilirsiniz."

Ürünü gönderdim ve bu sefer Hepsiburada'dan görevli olduğunu söyleyen bir kişi aradı beni ve konuyu takip ettiğini bildirdi. Sonrasında ne mi oldu? Ürün tekrar geldi ve yapılmamış. Burada çalışan teknik servis arkadaşları nasıl işe alıyorlar acaba? Gerçekten büyük bir merak içindeyim. Bunun gibi çok basit sorunu bile tespit edemeyip bana geri gönderiyorlar.
Konunun takipçisi olacağım. Gelişmeleri buradan güncelleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün garantisi varsa direkt garanti servisi ile görüşün. Hepsiburada satıcı sadece. Büyük ihtimalle karışıklık vs olmuştur. Siz direkt marka ile iletişime geçin.

Siz şanssız kesimdesiniz maalesef, THY'e başvurun diyeceğim ama 250TL için beklemeye değer mi bilmiyorum.

Hocam bu airpods'ların çoğu böyle. Kullanan mikrofonlar aşırı dandik. %99 bu ürünün tamiri yoktur servis kullanılamacak haldeyse değişim veriyordur.

Ürünün garantisi varsa direkt garanti servisi ile görüşün. Hepsiburada satıcı sadece. Büyük ihtimalle karışıklık vs olmuştur. Siz direkt marka ile iletişime geçin.
Arena bilgisayar. Bugun görüşeceğim.
Hocam bu airpods'ların çoğu böyle. Kullanan mikrofonlar aşırı dandik. %99 bu ürünün tamiri yoktur servis kullanılamacak haldeyse değişim veriyordur.
Dandiklik ile alakası yok, arkadaşımda var aynısı konusurken kötü değil sesi fakat benim sesim karşı tarafa dahi gitmiyor.

Geri
Yukarı