Rehber Her bütçeye göre mouse önerisi

Bloody W70 Max nasıl sizce hocam? Siz fareler hakkında bilgili bir hocamıza benziyorsunuz. Tasarımı aşırı hoşuma giden bir mouse kendisi. Ağırlık problemim yok. Kaliteli hissetirsin ve tasarımı güzel olsun yeterli benim için.

Bloody W70 Max nasıl sizce hocam? Siz fareler hakkında bilgili bir hocamıza benziyorsunuz. Tasarımı aşırı hoşuma giden bir mouse kendisi. Ağırlık problemim yok. Kaliteli hissetirsin ve tasarımı güzel olsun yeterli benim için.

460 TL gibi bir fiyatı var hocam kesinlikle alınmaz.

Palm tutuşa sahipseniz bunu öneririm.

Kablosuz istiyorsanız ve claw tutuşa sahipseniz bunu da öneririm.

460 TL gibi bir fiyatı var hocam kesinlikle alınmaz.

Palm tutuşa sahipseniz bunu öneririm.

Kablosuz istiyorsanız ve claw tutuşa sahipseniz bunu da öneririm.
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim hocam. Ah şu Deathadder V2'nin beyaz versiyonu olsa keşke... Banka kartımı monitöre fırlatıp alacağım resmen.

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim hocam. Ah şu Deathadder V2'nin beyaz versiyonu olsa keşke banka kartımı monitöre fırlatıp alacağım resmen...

Zevk meselesi tabii ama önemli olan performans hocam renk çok önemsiz bence. Yani çok kötü bir renk olsa önemli tabii ama rengi de gayet iyi. Tabi burada kişisel zevkler devreye giriyor. Ancak özellik bakımından bu fiyata kesinlikle alınır yani.

Düzeltme: DeathAdder V2 modelini Viper Ultimate ile karıştırıp sensörünün en iyisi olduğunu yazmışım yanlış bilgidir. Deathadder V2 PMW3389 sensörüne sahiptir.

Bilgi için teşekkürler.

İnternet kafe çalışanıyım, 10 adet özel bilgisayar topladık ve hepsinin ekipmanlarını Logitech yaptık. Mouse seçimimiz Logitech G502 Hero oldu. "tuğla" olduğuna kesinlikle katılmıyorum muhtemelen bir kere bile elinize almadınız veya kullanmadınız. Ağırlıklarını koymazsanız inanılmaz hafif bir mouse, kendi keyfinize ve oyun tercihinize göre ağırlıklarını ayarlayabiliyorsunuz. Farenin tutuşu başka hiçbir Mouse'da görmediğim kadar konforlu.

Son düzenleme:
İnternet kafe çalışanıyım, 10 adet özel bilgisayar topladık ve hepsinin ekipmanlarını Logitech yaptık. Mouse seçimimiz Logitech G502 Hero oldu. "tuğla" olduğuna kesinlikle katılmıyorum muhtemelen bir kere bile elinize almadınız veya kullanmadınız. Ağırlıklarını koymazsanız inanılmaz hafif bir mouse, kendi keyfinize ve oyun tercihinize göre ağırlıklarını ayarlayabiliyorsunuz. Farenin tutuşu başka hiçbir Mouse'da görmediğim kadar konforlu.

Aktif olarak kullanmadım çünkü kötü mouse kullanmayı tercih etmiyorum. Ancak ağırlığını test etme şansım oldu. Şekil olarak kaba ve kötü bir şekle sahip. Ağırlık olarak 121g (sadece mouse) bir ağırlığı mevcut ve siz ağır değil diyorsunuz. Üstüne ağırlıklarını koymazsanız "inanılmaz hafif" diyorsunuz. Siz "inanılmaz hafif" bir model kullanmamışsınız sanırım öyle anlıyorum bu yazdıklarınızdan.

Buyrun size "inanılmaz hafif" iki model sunayım.

G502 Hero'ya tuğla demeyen birisi eline 60 gram fare almamış demektir. Eline al bakalım bi' Pwnage Symm 2 Wireless veya XTRFY M4 gibi bir şey, bak bakalım G502 tuğla mıymış değil miymiş :)

Bu arada konuda Pwnage Symm 2 Wireless görmek isterdim.

Geri
Yukarı