Her gün 100 şınav çekersek ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi sosyaller. 45 gün civarı sadece her gün 100 şınav çekersek ne olur? @Aras the Great
Şınavın da aslında birden fazla pozisyon gibi bir şeyi var. Elinizi nereye doğru çevirdiğinize bağlı olarak bilek kaslarını, triceps ve kol kaslarını geliştirebilir.
Çapraz tuttuğunuzda omuz geliştiriyor diye biliyorum.

Şınavın da aslında birden fazla pozisyon gibi bir şeyi var. Elinizi nereye doğru çevirdiğinize bağlı olarak bilek kaslarını, triceps ve kol kaslarını geliştirebilir.
Çapraz tuttuğunuzda omuz geliştiriyor diye biliyorum.
İçe doğru değil de, dışa doğru çekersek ne fark eder?
Eğer kuralllara uyup düzgün çekilirse cidden 100'e ulaşmak çok zor oluyor yapılamaz değil.
Tek set olarak zor. Birkaç sette yaparsak, pek sorun değil.

Nasıl yani hocam? Parmaklarınız yana doğru bu bakacak? Bilek kası geliştiriyordu o.
1200x627-sinav-nasil-cekilir-faydalari-nelerdir-sinav-hangi-kaslari-calistirir-1613455347536.jpg

Bak bu yana doğru.
385x218-sinav-cekmenin-faydalari-en-etkili-sinav-cekme-ipuclari-1676017130938.jpg

Bu içe doğru.

Dışa doğru çekmek farklı bölgeleri etkiliyor. Atıyorum bu resmini attığınız omuz kaslarını çalıştırıyorsa farklı şekilde elinizi tuttuğunuzda farklı kaslar çalışır. Onların da doğru bir pozisyonu var ama yanlış şekilde yaparsanız sadece kasları ağrıtır bir katkısı olmuyor.
Üstteki adam gibi yapsak neye yarar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı