Hero 5A-RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

4060 Ti ile Cyberpunk 2077'nin yeni sürümünü 4K Ultra mu oynayacaksın kardeşim? Zaten her oyunda ayar kısacaksın. 1080P'de yeter.

Kanka bunu herkes de diyor NVIDIA AMD aramadığım kalmadı o yüzden 8 GB içime sinmedi. Sizin fikrinizede saygı duyarım ama yani araştırmadığım yer kalmadı o yüzden içime sinmedi 8 GB dediğim gibi kusura bakma.

Hayallerini bozmak gibi olmasın ama vergisiz bilgisayar sadece Türkiye'de üretilen bilgisayarlarda olacak. Bir de üniversitelilere özel sadece.

Kanka bunu herkes de diyor NVIDIA AMD aramadığım kalmadı o yüzden 8 GB içime sinmedi. Sizin fikrinizede saygı duyarım ama yani araştırmadığım yer kalmadı o yüzden içime sinmedi 8 GB dediğim gibi kusura bakma.

Sen 6700XT 12 GB al en iyisi.

Tamam sen 16 GB 4060 Ti gibi bir şeye paranı ver. Biz önersek ne yazar. Ne haddimize?

Saf güç ve yüksek VRAM'li sistem istiyorsan işlemci ve DDR5'ten kısmak zorunda kalırsın, sana bu sistem hitap eder: MAXIMA-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

İşlemci ve DDR5 nimetinden faydalanmak istersen RTX 4060 Ti 8GB'lı yukarıda atılan sistemlere yönelmen gerekiyor.

GameGaraj'ın kendi üretim bilgisayarı ama sayıcaklar mı malum

GameGaraj bilgisayar üretmiyor sadece bazı parçalar üretiyor özel. Anakart Tayvan üretimli, işlemci ABD üretimli, SSD ABD üretimi, ekran kartı Tayvan üretimi, RAM Amerikan üretimi. Sence bu bilgisayar indirime girer mi?

Ayrıca sallama bir bilgi değil istiyorsan internetten bakabilirsin hepsi yurt dışı malı.

Saf güç ve yüksek VRAM'li sistem istiyorsan işlemci ve DDR5'ten kısmak zorunda kalırsın, sana bu sistem hitap eder: MAXIMA-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

İşlemci ve DDR5 nimetinden faydalanmak istersen RTX 4060 Ti 8 GB'lı yukarıda atılan sistemlere yönelmen gerekiyor.

Anladım teşekkürler.

GameGaraj bilgisayar üretmiyor sadece bazı parçalar üretiyor özel. Anakart Tayvan üretimli, işlemci ABD üretimli, SSD ABD üretimi, ekran kartı Tayvan üretimi, RAM Amerikan üretimi. Sence bu bilgisayar indirime girer mi?

Ayrıca sallama bir bilgi değil istiyorsan internetten bakabilirsin hepsi yurt dışı malı.

Yo estağfurullah onları bende araştırmıştım gireceğini bende düşünmüyorum ama belki girerse ve alabilirsem bunu almaya çalışacağım ya da 3060 12 GB 5600X falan almayı düşünüyorum.

Anladım teşekkürler.

Yo estağfurullah onları bende araştırmıştım gireceğini bende düşünmüyorum ama belki girerse ve alabilirsem bunu almaya çalışacağım ya da 3060 12 GB 5600X falan almayı düşünüyorum.

Önerim bu vakitten sonra eğer çok ucuz olmadığı sürece 3060 gibi ekran kartlarına yönelme. İndirime girme ihtimali yok bu yüzden bütçe söylersen net ona göre öneri yapalım. Türkiye tarafında bilgisayardan sadece indirime girecekler Monster ve Casper Excalibur.

Yeni konular

Geri
Yukarı