Steam Hesaba yeni Social Club bağlantısı nasıl yapılır?

burakerb61

Centipat
Daha fazla  
@HakanCN aga bu sorunu nasıl çözdün baştan anlatabilir misin?
2021'de ben Steam üzerinden GTA V alıp o zaman kullandığım Gmail üzerinden Social Club hesabı açtım. Steam üzerinden de o Social Club hesabına bağlandı. Ama şimdi ben o Gmail hesabıma hiçbir türlü giriş yapamıyorum kapandı Gmail hesabım. Bu yüzden farklı bir Gmail hesabı açtım onu kullanıyorum. Ama şimdi yeni kullandığım Gmail'e Social Club açtım fakat Steam hata veriyor. Steam hesabınıza farklı bir Social Club hesabı bağlı diye. Ben bu eski Social Club hesabımı steamimden silip nasıl yeni Social Club hesabımı bağlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@HakanCN aga bu sorunu nasıl çözdün baştan anlatabilir misin?
2021'de ben Steam üzerinden GTA V alıp o zaman kullandığım Gmail üzerinden Social Club hesabı açtım. Steam üzerinden de o Social Club hesabına bağlandı. Ama şimdi ben o Gmail hesabıma hiçbir türlü giriş yapamıyorum kapandı Gmail hesabım. Bu yüzden farklı bir Gmail hesabı açtım onu kullanıyorum. Ama şimdi yeni kullandığım Gmail'e Social Club açtım fakat Steam hata veriyor. Steam hesabınıza farklı bir Social Club hesabı bağlı diye. Ben bu eski Social Club hesabımı steamimden silip nasıl yeni Social Club hesabımı bağlayabilirim.

Hocam benim de başıma aynı olay geldi ve ben de Rockstar'ın Support kısmı ile iletişime geçtim. Hallederlerse onlar halleder. Senin benim yapabileceğimiz iş değil maalesef. Bana yazdıklarını aynı şekilde (Tabii İngilizce Dilinde) onlara onlatan detaylı bir E-Posta gönder, ben öyle çözdüm. Bu arada seni de mağdur etmezler, şüphen olmasın gayet güzel ilgileniyorlar. Sadece bir haftaya yakın E-Postalaşırsın, bazı konularda teyit istiyorlar. Sonra da hallediyorlar.

Hocam benim de başıma aynı olay geldi ve ben de Rockstar'ın Support kısmı ile iletişime geçtim. Hallederlerse onlar halleder. Senin benim yapabileceğimiz iş değil maalesef. Bana yazdıklarını aynı şekilde (tabii İngilizce dilinde) onlara onlatan detaylı bir e-posta gönder, ben öyle çözdüm. Bu arada seni de mağdur etmezler, şüphen olmasın gayet güzel ilgileniyorlar. Sadece bir haftaya yakın e-postalaşırsın, bazı konularda teyit istiyorlar. Sonra da hallediyorlar.

Aga bu senden istedikleri kanıtlar var ya onları ben tam anlamadım o kısmı anlatabilir misin? O kanıtları nereden bulup ekran görüntüsünü alacağım? 5 6 tane kanıt istiyorlar.

Şimdi sen Steam'den bir ürün alınca E-Postan'a Fatura geliyor ya, heh işte o faturayı Google Chrome'un "Otomatik Çeviri" özelliğini kullanarak İngilizce diline çevireceksin. O halde bir SS (Ekran Görüntüsü) alıp, Steam ID'n ile atıyorsun. Tabii ki Steam ID'ni SS üzerine yazma...

Steam ID: Vs.

Gibi yaz.

Zaten sonra hallederler.

Geri
Yukarı