Steam Hesabım kendi kendine bir şeyler satıyor ve satın alıyor

sCanly

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabim kendine kendine bir şeyler satin aliyo,r 3 centlik seyleri 1 dolara aliyor CS2 skinlerim ya kayboluyor ya da satiliyor.

Hocam bilgisayarınıza bir tam tarama yapın.

2 tane virüs cikti wacatac ve phonzy adinda sildim onlari bir daha buna benzer bir şey olur mu sizce.

Hesabı satın aldıysanız uzaktan erişebilirler.

Hesabi taaaa subat ayinda almistim ilk defa boyle bir şey yasiyorum bununla alakasi var midir

Bilgisayarınıza virüs girmiş olabilir mi tarama yapın.
2 tane virüs cikti wacatac ve phonzy adinda sildim onlari bir daha buna benzer bir şey olur mu sizce.

@sCanly API kontrol et ve şifrelerini değiştir.
(Eğer Steam invertory helper varsa onu da kapat)

API key yok inventory helperde yok. Sifreyi hatirlamiyom guardla giriyom

Son düzenleme:
@sCanly anladığım kadarıyla hesabı satın aldınız ve bu durumda hesap sahibi erişim sağlayabilir.
Fakat karşı taraf erişim sağlarsa normalde şifre değişmeden dolayı erişiminizin sistemden düşmesi lazım.
Bilgisayarınızı tarayıp, Steam üzerinden "guard>tüm cihazlardan çıkış yap" demeniz tahminimce yeterli olacaktır.

@sCanly anladığım kadarıyla hesabı satın aldınız ve bu durumda hesap sahibi erişim sağlayabilir.
Fakat karşı taraf erişim sağlarsa normalde şifre değişmeden dolayı erişiminizin sistemden düşmesi lazım.
Bilgisayarınızı tarayıp, Steam üzerinden "guard>tüm cihazlardan çıkış yap" demeniz tahminimce yeterli olacaktır.

Teşekkürler yardim ettiğiniz için.

Geri
Yukarı