Steam Hesabınızdaki etkin Topluluk Yasağı yüzünden profiliniz özel profil olarak değiştirilmiştir

Seçilmiş kişi olabilir miyim? Eki Görüntüle 2188149

Mesajda atılmıyor.
Bana profilini atar mısınız adamın birşeye bakmak istiyorum.

Mesaj atılmıyorsa büyük ihtimal yorumları yorum botu ile kasmış. Sizinde paranızı alıp raporlamış.

Yani adam engellemiş o yüzden mesaj atamıyorsun.

Yorumları bot ile kasmış olabilir bilmiyorum. Destekden yanıt bekleyin. Destek cevap verdiğinde bana haber verirseniz sevinirim merak ettim.

Tamamdır, peki eleman böyle bir şey yaptığı için haklı çıkar mı?

Sen haklı çıkmazsın orası kesin. Çünkü artworku kullanabilmen için izin verdiği resmi bir belge yok. Bir de adamın profilindeki yorumlara baktım. Yorumu yazanlar artworkdaki karakteri profil resmi yapmışlar çok garip duruyor. Hemde hepsi yapmış çok garip.

Sen haklı çıkmazsın orası kesin. Çünkü artworku kullanabilmen için izin verdiği resmi bir belge yok. Bir de adamın profilindeki yorumlara baktım. Yorumu yazanlar artworkdaki karakteri profil resmi yapmışlar çok garip duruyor. Hemde hepsi yapmış çok garip.
Hesapları boş olsa eyw ama değil de

Kimseye atamıyormuşum mesaj elemanda bir şey yok bence.

Hesapları boş olsa eyw ama değil de

Kimseye atamıyormuşum mesaj elemanda bir şey yok bence.
Yorumlar neden silindi o zaman.

Yorumlardan yemişim artwork'den nasıl yiyebilirim ki. Steam desteğin dönmesini beklemek zorundayım galiba yorumlardan nasıl 14 yıl yedim.

Dosya Ekleri

• 1714944580489.png
    1714944580489.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Yorumlardan yemişim artwork'den nasıl yiyebilirim ki. Steam desteğin dönmesini beklemek zorundayım galiba yorumlardan nasıl 14 yıl yedim.
Yorumda sakıncalı birşey yoksa açarlar sanırım.

Sen olmasan delirirdim teşekkür ederim yardımların için iyi geceler Allah'a emanet ol bir şey olursa bilgilendireceğim.

Bu arada aklıma bir şey geldi benden sonra biri daha yorum atmıştı denetleniyor olarak gösteriyordu hiç bir zamanda yorumunu görmedim.

Bu arada aklıma bir şey geldi benden sonra biri daha yorum atmıştı denetleniyor olarak gösteriyordu hiç bir zamanda yorumunu görmedim.
Yüksek ihtimal bot ile yorum kasıyor. Çok fazla yorumda aynanda gelince hesabı incelemeye almışlar. Belki Steam seni bot sanmış olabilir. Bu yüzden ceza vermişde olabilir.

Geri
Yukarı