"Hey Siri" düzgün çalışmıyor

kelesimo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gün önce aldım iPhone 13.
Sorunu yok video cekiyorum mikrofonlar guzel Siri'ye tıklayarak komut verince güzel duyuyor. Ama hey Siri'ye cogunlukla tepkisiz. 3 5 kere 6 kere deyince duyuyor. Ayarlardan Siri kapa aç yeniden ayarla demeyin yaptım. Kisitlamalar kontrol ettim ama cözemedim. iOS 15.6ya güncelledim acar acmaz guncel yani. Sorun nedir?

Ben de kapatıp açtım ama hiçbir işe yaramadı “Hey Siri” dediğim zaman bazen duyuyor bazen duymuyor. Kapattım ben de.
servise götüreceğim yarın neden bazen duysun bazen duymasın başkalarında güzel çalışıyor 22 bin verdim niye çalışmasın dogru düzgün değil mi ?

Siri ayarlarından Hey Siri Dinle’yi kapat aç sesini tekrar konfigüre et.
yaptıgımı belirttim mesajda kardeşim ama yok sıfırladım yine yok saçma bir sorun var anlamadım

baktım yaptım aynı sonuç.donanımsal olsa mikrofondan olsa güç tusundan basarak komut verince duymaması lazım.sadece boştayken dinleme modunda duymuyor hey siri yi anlayamadım

Arkadaşlar 3 gün önce aldım iPhone 13.
Sorunu yok video cekiyorum mikrofonlar guzel Siri'ye tıklayarak komut verince güzel duyuyor. Ama hey Siri'ye cogunlukla tepkisiz. 3 5 kere 6 kere deyince duyuyor. Ayarlardan Siri kapa aç yeniden ayarla demeyin yaptım. Kisitlamalar kontrol ettim ama cözemedim. iOS 15.6ya güncelledim acar acmaz guncel yani. Sorun nedir?
08 Temmuz'da sıfır 13 pro aldım siri söylediğiniz şekilde düzgün çalışmıyordu 11. gününde servise gönderdim. Para iadesini onayladılar. Epey sıkıntılı bir süreçti ama çabalarım sonuç verdi.

Hocam aynı sorun bende de var. Sorunun dilimizden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Dikkatli bir şekilde hey Siri deyince çalışıyor. Ama dikkat etmeden söyleyince çalışmıyor. Sakin ve yüksek bir sesle hey Siri demeyi deneyin. Benim sorunum öyle çözüldü ama yine de düzgün çalışmıyor gibi hissediyorum.

Aldıgımız yere verdik KVK'ya gönderdi testler yapılmış sorun bulunamadı denilip geri gönderiyorlar. Aradım sorununu video cek gönder daha iyi anlayalım diyorlar. Ugrasmak zorunda mıyım acıkladım aldıgım yere zaten.Şimdi gelecek bir daha göndereceğiz
08 Temmuz'da sıfır 13 pro aldım siri söylediğiniz şekilde düzgün çalışmıyordu 11. gününde servise gönderdim. Para iadesini onayladılar. Epey sıkıntılı bir süreçti ama çabalarım sonuç verdi.
siz nereden aldınız telefonu apple kendısınden mı yoksa dükkandan mı internetten mi ? iade onaylanması güzel

Geri
Yukarı