Çözüldü High Sierra NVIDIA Web Driver HDMI No Signal hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerktaN

Kilopat
MacOS'e gelen güncellemeyi yaptıktan sonda NVIDIA Web Driver kurdum terminal üzerinden, sistemi yeniden başlattım ancak "HDMI NO SIGNAL" hatası aldım. Config dosyasında "nvda_drv: <31>" olarak gözüküyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Çözüm
Hocam DisplayPort dediğiniz an aklıma VGA kablosu ile denesem mi acaba diye düşündüm ve sonuç mutluluk verici. Sabahtan beri hepinizi delirttim burada muhtemelen o yüzden affola. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ekran Resmi 2022-03-31 13.04.39.png
Bununla birlikte sistem açıldı, sağ üst köşede Nvidia Control Panel geldi orada Default MacOS Graphics Driver seçiliydi. NVIDIA Web Driver seçerek yeniden başlattım. Hala ekran kartı 5mb gözüküyor ve çözünürlük hala 1280x1024. Ama buraya gelmek bile bir başarı olduğu için mutluyum. Umarım burdan sonrası basittir.

High Sierra (17G14042) sürümü kurulu şu an.
Ben pes ediyorum, sabahtan beri denemediğiniz şey kalmadı ama ne yazık ki olmuyor. Muhtemelen benlik bir problem var. Teşekkür ederim uğraşınız için.

Son düzenleme:
Sakin ol dostum :) Bu configle dene bak açılıyor mu sistem önce.
Bununla birlikte sistem açıldı, sağ üst köşede Nvidia Control Panel geldi orada Default MacOS Graphics Driver seçiliydi. NVIDIA Web Driver seçerek yeniden başlattım. Hala ekran kartı 5mb gözüküyor ve çözünürlük hala 1280x1024. Ama buraya gelmek bile bir başarı olduğu için mutluyum. Umarım burdan sonrası basittir.
Buyurun.

Geri
Yukarı