HighPower, PowerBoost, Raijintek, Enermax güç kaynaklarından hangisi alınmalı?

High Power bildiğim kadarıyla FSP ile aynı yani kaliteli. Enermax da F/P olarak tavsiye ediliyor ama diğerlerini bilmem.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? 1200W gerekli değilse daha uygun fiyatlı ve üst seviye ürünlere göz atabilirsiniz.
7900x işlemci ve rtx 3090 (alıcam) sistemin yükte güç ihtiyacı 700-800w gözüküyor 6000 e kaliteli bir 1000w bulabilirim ama geleceğe yönelik olmalı çünkü 5 yıl sonra işlemci ondan birkaç yıl sonra da ekran kartını güncellemeyi planlıyorum. Hihg power vs enermax in da kalitesinin övündüğünü gördüm o yüzden konuyu açtım. İlginiz için teşekkür ederim. Önerilerinizi bekliyorum. @GFYT @RPM

Ekran karti konusunda takılan olursa diye açıklayım. Rtx5000 serisini bekliyorum karar vermek için.

7900X işlemci ve RTX 3090 (alacağım) sistemin yükte güç ihtiyacı 700-800W gözüküyor 6000'e kaliteli bir 1000W bulabilirim ama geleceğe yönelik olmalı çünkü 5 yıl sonra işlemci ondan birkaç yıl sonra da ekran kartını güncellemeyi planlıyorum. Hihg Power vs enermax in da kalitesinin övündüğünü gördüm o yüzden konuyu açtım. İlginiz için teşekkür ederim. Önerilerinizi bekliyorum. @GFYT @RPM

Ekran karti konusunda takılan olursa diye açıklayım. RTX5000 serisini bekliyorum karar vermek için.

850W iyi bir güç kaynağı yeterli sistemine. Alacağın zaman konu açtığında yardımcı olalım, indirim olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı