HIQ GH-Up alınır mı?

Loewrxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaş 16 HIQ da gördüğüm bu ürün dikkatimi çekti. Yorumları da gayet faydalı ve destekleyici olduğunu söylemiş. Doğal testosteron üretimini destekliyormuş. Belki faydası dokunur diye almak istiyorum. Diğer supllementleri ve Omega 3 multivitamin kullanıyorum. 4 aydır düzenli spor yapıyorum denemeli miyim alıp? Maddi açıdan sorunum yok.

Buna boş para vereceğine yerine et falan al. Direkt anabolik bir ilaç kullanmadigin sürece testosteron seviyeni arttırmaz böyle şeyler.
Yorumlarda desteklediğini falan söyleyince alma isteği geldi peki hocam protein yüklü besleniyorum hergün tavuk et yumurta protein tozu tüketiyorum gelişimi zirve yapmak istiyorum başka tavsiyeleriniz varmıdır

Merhaba yaş 16 HIQ da gördüğüm bu ürün dikkatimi çekti. Yorumları da gayet faydalı ve destekleyici olduğunu söylemiş. Doğal testosteron üretimini destekliyormuş. Belki faydası dokunur diye almak istiyorum. Diğer supllementleri ve Omega 3 multivitamin kullanıyorum. 4 aydır düzenli spor yapıyorum denemeli miyim alıp? Maddi açıdan sorunum yok.
Herhangi bir amino asit birleşiminin ya da bitki ekstresinin, hormonları referans sınırlara çok yakın olan veya zaten referans sınırlar içerisinde olan birisinde artış yapması beklenmez. Yani senin yaşın zaten çok genç.
*Estradiol E2 *LH *FSH *Total Testosteron *Serbest Testosteron testlerinde bariz bir problem yoksa bu tip takviyelere para harcamaya gerek yok. Ha bu testlerde problem vardır o zaman genel yaşamınla ve beslenmenle ilgili bazı doktorun söyleyeceği düzenlemeleri yaptıktan sonra takviye arayışına geçebilirsin ki o takviye de 1 servisinde sadece 2,5 gram AOL veren bir takviye olmaz. Bu tarz durumlar için bambaşka formülleri olan takviyeler var ama dediğim gibi ya az önceki testlerinde bariz problemler olmalı ya yaşın en az 35-40 falan olmalı ki bu durumu düşünmeye başlayasın...

Yorum okumak tehlikeli olabiliyor bazen. siteler sadece olumlu yorumlari yayinlatabiliyir cok sahit oldum. Ben 1000 yorum varsa 1000'ini de okuyorum baktim hepsi pozitif almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı