HIQ Smash Pro Pre 16 yaş kullanılır mı?

zavoddskaya

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. 32 servislik smash Pro Pre workout alacağım sadece haftada 2 kere kullanmayı düşünüyorum. Sitede yetişkinler için olduğu belirtiliyor fakat daha önce 11 yaşındaki bir çocuğun bile kullandığını gördüm (ibo colemann) fakat yine de sormak istiyorum. Bir sıkıntı yaratır mı?

Pre workoutlar kişiden kişiye fazlaca değişken seviyelerde olsa da, antrenmana bir odaklanma sağlamayabilir, antrenmana gitme isteğini arttırabilir, kısmen enerji ve dayanıklılık seviyelerini yükseltebilir bu doğru. Söylediğin ürün de alınabilir bir ürün sorun yok ama daha 16 yaşında antrenmana gitmeye istek duymuyorsan, enerjin programını tamamlamana yetmiyorsa belki bu spor sana göre değildir kısmını sorgulamak lazım. 16 yaşında hayatının en enerjik, en dertsiz, en sağlıklı, en çok vaktinin olduğu, daha antrenman yaşının 1-2 bile olmadığı bu altın dönemde pre workouta ihtiyaç duymaman gerekir. Antrenmanda çok daha iyisini yapmak için alıyorum da dememen gerekir. Yoksa konunun pre workoutun sağlığına etkisiyle alakası yok yani kullanamazsın diyemeyiz muhtemelen bir olumsuzlukta doğurmaz hani konu burada tamamen mental. Daha bu yaşta pre workouta acaba ihtiyacın var mı? Bunu sorgula supplement dediğin şey sonuç olarak bir açığı eksiği ''tamamlayıcı'' roldedir o kadar. 11 yaşında bunu kullanan çocuğa diyecek bir laf yok zaten. Firmalar reklamlarını yapacaklar diye üç beş kuruş 2-3 ürün verip böyle şeyler yaptırıyorlar sonra steroid kullanma yaşı neden bu kadar düştü diye herkes hayıflanıyor. Sen 12-13 yaşında şiddetli antrenman bile yapmaması gereken çocuğa pre w olmadan antrenmanı çıkaramazsın hissiyatını verdirirsen, 17 yaşına geldiğinde o çocuk ''e bu da yetmiyor bana artık'' der başka şeylere yönelir tabi.

Kullanılır bir sorun olmaz. 11 yaşında böyle şeyler kullanılmamalı, reklam için kullanmıştır.

Testo Taylan videosunda çocuğa veriyordu ondan onu örnek gösterdim cevabınız için teşekkürler.

Pre workoutlar kişiden kişiye fazlaca değişken seviyelerde olsa da, antrenmana bir odaklanma sağlamayabilir, antrenmana gitme isteğini arttırabilir, kısmen enerji ve dayanıklılık seviyelerini yükseltebilir bu doğru. Söylediğin ürün de alınabilir bir ürün sorun yok ama daha 16 yaşında antrenmana gitmeye istek duymuyorsan, enerjin programını tamamlamana yetmiyorsa belki bu spor sana göre değildir kısmını sorgulamak lazım. 16 yaşında hayatının en enerjik, en dertsiz, en sağlıklı, en çok vaktinin olduğu, daha antrenman yaşının 1-2 bile olmadığı bu altın dönemde pre workouta ihtiyaç duymaman gerekir. Antrenmanda çok daha iyisini yapmak için alıyorum da dememen gerekir. Yoksa konunun pre workoutun sağlığına etkisiyle alakası yok yani kullanamazsın diyemeyiz muhtemelen bir olumsuzlukta doğurmaz hani konu burada tamamen mental. Daha bu yaşta pre workouta acaba ihtiyacın var mı? Bunu sorgula supplement dediğin şey sonuç olarak bir açığı eksiği "tamamlayıcı" roldedir o kadar. 11 yaşında bunu kullanan çocuğa diyecek bir laf yok zaten. Firmalar reklamlarını yapacaklar diye üç beş kuruş 2-3 ürün verip böyle şeyler yaptırıyorlar sonra steroid kullanma yaşı neden bu kadar düştü diye herkes hayıflanıyor. Sen 12-13 yaşında şiddetli antrenman bile yapmaması gereken çocuğa pre W olmadan antrenmanı çıkaramazsın hissiyatını verdirirsen, 17 yaşına geldiğinde o çocuk "e bu da yetmiyor bana artık" der başka şeylere yönelir tabii.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim aslında mental olarak bir sıkıntım yok genel olarak bazen antrenman esnasında kaldırdığım kiloların düştüğünü fark ettim bazen düşüyor bazen artıyor tabii ki birçok faktörden sebepli olabileceğini de biliyorum hem bacak günlerinde kullanırım diye düşündüm hem de genel bir alışveriş yaparken sepete ekledim sonuçta bu ürünlerin kullanma süreleri çok uzun sayılabilir elimde bulunsun istedim.

Son düzenleme:
Testo Taylan videosunda çocuğa veriyordu ondan onu örnek gösterdim cevabınız için teşekkürler.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim aslında mental olarak bir sıkıntım yok genel olarak bazen antrenman esnasında kaldırdığım kiloların düştüğünü fark ettim bazen düşüyor bazen artıyor tabii ki birçok faktörden sebepli olabileceğini de biliyorum hem bacak günlerinde kullanırım diye düşündüm hem de genel bir alışveriş yaparken sepete ekledim sonuçta bu ürünlerin kullanma süreleri çok uzun sayılabilir elimde bulunsun istedim.
Ağırlıklar düşerse bunu pre workoutlarla maskelemek yerine sorunun temeline in sorun beslenme mi, dinlenme süresi mi, antrenman kapsamı ya da şiddeti mi? Bunları düzenlemen gerekir. Elimde bulunsun ara ara kullanırım diyebilirsin ama o zaman da kutu pre workout almamalısın SKT si isterse 3 yıl sonra olsun ürün içeriklerindeki özellikle beta alanin içeriği ürünü taşlaştırmaya başlar, kullanımını garip bir hale getirir. Bu şekilde gerçekten ''acil durumlar'' için ayda 1-2 kere kullanılacaksa şase pre workoutları tercih et daha iyi olur.

Ağırlıklar düşerse bunu pre workoutlarla maskelemek yerine sorunun temeline in sorun beslenme mi, dinlenme süresi mi, antrenman kapsamı ya da şiddeti mi? Bunları düzenlemen gerekir. Elimde bulunsun ara ara kullanırım diyebilirsin ama o zaman da kutu pre workout almamalısın SKT'si isterse 3 yıl sonra olsun ürün içeriklerindeki özellikle beta alanin içeriği ürünü taşlaştırmaya başlar, kullanımını garip bir hale getirir. Bu şekilde gerçekten "acil durumlar" için ayda 1-2 kere kullanılacaksa şase pre workoutları tercih et daha iyi olur.

Sorun dinlenme süresi sanırım halletmeye çalışıyorum hocam ve 32'lik şase kutusundan aldım hem bütün aromaları denemiş olacağım iyi oldu benim için.

Selamlar tekrardan belki merak eden olursa diye ilk kullanımda bana ne gibi etkiler olduğundan bahsetmek isterim tok karınla aldığım için mide bulantısı oldu antrenmanımın yarısı bitene kadar ve bu zamana kadar herhangi bir etkisini görmedim mide bulantısı geçince bir enerji geldi ve bazen o karıncalanma denen şeyi yaşadım bence güzeldi genel olarak güzel hissettirdi tabii kullanım zamanına dikkat etmek gerek onu da anlamış oldum. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı