Hizmetler kapatıldığında herhangi bir sorun oluşur mu?

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Merhaba arkadaşlar, bu rehberdeki kapatilabilecek hizmetleri kapatmayı düşünüyorum aşağıdaki olan. Sizce herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Rehber: Tüm Windows hizmetlerinin anlamları ve hizmetlerin yedeğini alabiliyormuyum sonra tekrar eski haline girmek için gibi?

Rehberdeki tam olarak hangi hizmetleri kapatacaksın burada tüm hizmetlerin anlamları verilmiş. Buradaki hizmetleri kapatabilirsiniz.
Allta kapatılabilecek hizmetler var manuel olarak.O Windows ayarlarından vb. bir sıkıntı çıkarır mı?

XP'den beri her kurduğum Windows'ta ilk iş hizmetleri kapatırım. Birçoğunu ezberledim, güncel bilgiler için yine de forumlara bir göz atarım. Yıllardır hiçbir sorun yaşamadım.

XP'den beri her kurduğum Windows'ta ilk iş hizmetleri kapatırım. Birçoğunu ezberledim, güncel bilgiler için yine de forumlara bir göz atarım. Yıllardır hiçbir sorun yaşamadım.
Bende hizmetleri kapattıktan sonra ayarlara girince gizlilik ve telefonda ''Sistem bu uygulamada yığın tabanlı bir arabelleğin taştığını algıladı'' hatası veriyor.

Hiç başıma gelmeyen bir hata? Ben de ayarlar-gizlilik-telefon adımına girip baktım, o hizmet kapalı, ancak herhangi bir hata mesajı almadım. Hata mesajını internette aratınca işinize yarayabilecek birine rastlayabilirsiniz.

Hiç başıma gelmeyen bir hata? Ben de ayarlar-gizlilik-telefon adımına girip baktım, o hizmet kapalı, ancak herhangi bir hata mesajı almadım. Hata mesajını internette aratınca işinize yarayabilecek birine rastlayabilirsiniz.
Denedim hocam fayda etmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı