Steam Hogwarts Legacy Steam Key 360TL

Steam dolara geçtikten sonra Steam ürün anahtarı satan sitelere yönelen birisi olarak Eneba ve Kinguin sitelerini kullanıyorum genellikle. Çoğu oyunu daha makul fiyatlara oralardan bulabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olması durumunda iki tarafın da müşteri desteği yeterli.

Alanlara geçmiş olsun diyorum. Önceden uyarmıştık zaten. ByNoGame'de satıldığı için Allah'tan para iadesi almışsınız. Son zamanlarda böyle key iadeleri çok gerçekleşiyor. Aracı site veya güvenilir biri olmadan almamaya dikkat edin.

Arkadaşlar bilgilendirme amaçlı yazmak istedim, ortada herhangi bir dolandırıcılık veya bynogame sıkıntısı yok, ben bynogame üzerinden almadım fakat başka bir forum sitesinde referansı yüksek olan bir arkadaştan satın almıştım yakın fiyata. Yaklaşık 15-20 gün sonra oyun hesabımdan silindi. O arkadaşta oyunları İndieGala üzerinden almış ve birden böyle bir durum yaşandı, sağolsun arkadaş ondan oyun keyi satın alan herkese para iadesini gerçekleştirdi fakat dediğim gibi durum İndieGala ile alakalı neden böyle birşey yapıldı onu bilmiyorum, şöylede bir durum var bazılarının aldığı oyunlar silinmemiş yani belli şirketlere ait oyunlar silindi (Hogwarts Legacy WB Games gibi) ileriki günlerde onlarda silinir mi bilemiyorum ama dediğim gibi bizim ülkeye özel bir durum olabilir bunun sebebi. Burdaki arkadaşlar bynogame aracılığıyla aldıklarından dolayı iade almaları daha da kolay olur sonuçta o yönden avantajlılar.

Arkadaşlar bilgilendirme amaçlı yazmak istedim, ortada herhangi bir dolandırıcılık veya bynogame sıkıntısı yok, ben bynogame üzerinden almadım fakat başka bir forum sitesinde referansı yüksek olan bir arkadaştan satın almıştım yakın fiyata. Yaklaşık 15-20 gün sonra oyun hesabımdan silindi. O arkadaşta oyunları İndieGala üzerinden almış ve birden böyle bir durum yaşandı, sağolsun arkadaş ondan oyun keyi satın alan herkese para iadesini gerçekleştirdi fakat dediğim gibi durum İndieGala ile alakalı neden böyle birşey yapıldı onu bilmiyorum, şöylede bir durum var bazılarının aldığı oyunlar silinmemiş yani belli şirketlere ait oyunlar silindi (Hogwarts Legacy WB Games gibi) ileriki günlerde onlarda silinir mi bilemiyorum ama dediğim gibi bizim ülkeye özel bir durum olabilir bunun sebebi. Burdaki arkadaşlar bynogame aracılığıyla aldıklarından dolayı iade almaları daha da kolay olur sonuçta o yönden avantajlılar.
Haklısın,ben de satıcıyla iletişime geçtim satıcı yardımcı oldu. Zaten bynogame olayın başındayken daha direk satıcıya yönlendiriken şikayetleri ,satıcı sıkıntılı oyunların iadelerini direk kendisi yapmış,yani satıcı tarafından bir sıkıntı yok. Anladığım kadarıyla indiegala üzerinden bir sıkıntı yaşanmış.

Arkadaşlar bilgilendirme amaçlı yazmak istedim, ortada herhangi bir dolandırıcılık veya ByNoGame sıkıntısı yok, ben ByNoGame üzerinden almadım fakat başka bir forum sitesinde referansı yüksek olan bir arkadaştan satın almıştım yakın fiyata. Yaklaşık 15-20 gün sonra oyun hesabımdan silindi. O arkadaşta oyunları İndieGala üzerinden almış ve birden böyle bir durum yaşandı, sağ olsun arkadaş ondan oyun keyi satın alan herkese para iadesini gerçekleştirdi fakat dediğim gibi durum İndieGala ile alakalı neden böyle bir şey yapıldı onu bilmiyorum, şöylede bir durum var bazılarının aldığı oyunlar silinmemiş yani belli şirketlere ait oyunlar silindi (Hogwarts Legacy WB Games gibi) ileriki günlerde onlarda silinir mi bilemiyorum ama dediğim gibi bizim ülkeye özel bir durum olabilir bunun sebebi. Buradaki arkadaşlar ByNoGame aracılığıyla aldıklarından dolayı iade almaları daha da kolay olur sonuçta o yönden avantajlılar.

Resident Evil Village key de almıştım Hogwarts 2 gün önce o hala duruyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı