HOI4 olmazsa olmaz DLC'ler nedir?

Berkayy7

Femtopat
Daha fazla  
100 saatim var HOI4'te. Türkiye ile de tüm dünyayı aldım. Genellikle Almanya'yı oynamak iyi hissettiriyor. Ama ekstra DLC'ler istiyorum oyuna çok alıştım çünkü. Ama malum dolar alıp başını gidince çok fazla da veremiyorum. Bana en önemli DLC'leri söyleyebilecek HOI4 oyuncuları varsa çok sevinirim. Bende olan DLC'ler:
Country pack - Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus.
Anniversary pack.
Historical german portraits.
Poland: United and ready.
Yani kısacası starter paketiyle birlikte gelen DLC'ler. Direkt en boş halini almaktansa 20 TL falan koyup starter paketini almıştım TL iken. Şu an içinde ajanlık falan olan.
Hearts of Iron IV: La résistance DLC'sini almayı düşünüyorum 6 dolara düşmüş 12'den. Sovyet DLC'sini almak isterim ama bir tık tuzlu siz ne demek istersiniz hangi DLC daha önemli?

100 saatim var HOI4'te. Türkiye ile de tüm dünyayı aldım. Genellikle Almanya'yı oynamak iyi hissettiriyor. Ama ekstra DLC'ler istiyorum oyuna çok alıştım çünkü. Ama malum dolar alıp başını gidince çok fazla da veremiyorum. Bana en önemli DLC'leri söyleyebilecek HOI4 oyuncuları varsa çok sevinirim. Bende olan DLC'ler:
Anniversary pack.
Yani kısacası starter paketiyle birlikte gelen DLC'ler. Direkt en boş halini almaktansa 20 TL falan koyup starter paketini almıştım TL iken. Şu an içinde ajanlık falan olan.
Hearts of Iron IV: La résistance DLC'sini almayı düşünüyorum 6 dolara düşmüş 12'den. Sovyet DLC'sini almak isterim ama bir tık tuzlu siz ne demek istersiniz hangi DLC daha önemli?

Battle for Bosporus starter paketiyle geliyor muydu?
La resistance alınabilir güzel DLC'dir. Ama isterseniz atölyedeki modlara bakın derim. Dilerseniz 5 dolara abonelik alıp çoğu DLC'yi oynarsınız.

Waking the Tiger.
Death or Dishonor.
Together for Victory.
No Step Back. Sovyet DLC'si.
Arms Aganist Tyranny.
Man the Guns.
By Blood Alone.

İlk 3'ü, oyunun en temel DLC'leri. Onları almakla başlayabilirsin.

Çok önemli olmayan ama olursa iyi olan DLC'ler:

Trial of Allegiance.
La Resistance.

Anniversary pack.

Rus oynamayı seviyorsanız no step back kesin olmalı, ajanlık entrika vb. uğraşmak istiyorsanız la resistance öneririm, army against tyranny DLC'sini çoğu kişi sevmesede benim bayıldığım bir DLC oldu öneririm, eğer ki allies kanadında oynuyorsanız (Amerika, İngiltere) veya Japonya man the guns DLC'si alınabilir çoğunlukla donanma ile alakalıdır, Türkiye ve balkan ülkeleri için Battle for bosphorus, (yanlış yazmış olabilirim affola) Almanya için waking the tiger, ben tek bir DLC alabilirim önerin nedir diye sorarsan ben Rus oynamaya bayıldığım için no step back alırdım şahsen tank modifiye etmek vs.de fazlasıyla hoşuma gitmekte.

Son düzenleme:
Waking the Tiger.
Death or Dishonor.
Together for Victory.
No Step Back. Sovyet DLC'si.
Arms Aganist Tyranny.
Man the Guns.
By Blood Alone.

İlk 3'ü, oyunun en temel DLC'leri. Onları almakla başlayabilirsin.
İlkinden çok övgülü bahsettiler ama son yorumlarına bakınca oyuna ücretsiz eklendigini yazmıslar.
2 ve 3 var
5 İskandinavya dlc'si ama ben onlarla hiçbir zaman oynamadım ve deniz savaşı istemediğimden man thhe guns'ta maalesef para veremem
By blood alone buff verdiği ülkeler dikkatimi çekmiyor
no stepback ile dediğim gibi ajan dlc'si arasında kaldım sovyetleri pes ettirmek için iyi bir araç

Man the Guns öneririm. DLC unlocker ile deneyip beğendiğini de alabilirsin.
Deniz savaşıyla yakından uzaktan hiçbir alakam yok maalesef evet Amerika'ya ve birkaç ülkeye focus tree'de yeni yollar açıyor ama gemiler üzerinde duran bir dlc değil mi?

Deniz savaşıyla yakından uzaktan hiçbir alakam yok maalesef evet Amerika'ya ve birkaç ülkeye focus tree'de yeni yollar açıyor ama gemiler üzerinde duran bir dlc değil mi?
Deniz ülkelerine focus ekliyor genelde. Mekanik değişikliği yapan tek DLC o. La resistance da mekanik ekliyor ama donanmaya göre daha önemsiz bir mekanik.

Rus oynamayı seviyorsanız no step back kesin olmalı ajanlık entrika vb. uğraşmak istiyorsanız la resistance öneririm army against tyranny DLC'sini çoğu kişi sevmesede benim bayıldığım bir DLC oldu öneririm eğer ki allies kanadında oynuyorsanız (Amerika, İngiltere) veya Japonya man the guns DLC'si alınabilir çoğunlukla donanma ile alakalıdır Türkiye ve balkan ülkeleri için Battle for bosphorus (yanlış yazmış olabilirim affola) Almanya için waking the tiger ben tek bir DLC alabilirim önerin nedir diye sorarsan ben Rus oynamaya bayıldığım için no step back alırdım şahsen tank modifiye etmek vs.de fazlasıyla hoşuma gitmekte.
sovyetler çok ilgi uyandırıyor ama o kadar çok siyasi paranoya oluyor ki çok uğraştırıyor ama sovyetlerle oynama isteğim var. Ajanlıkla normalde uğraşmak istemem ama eğer almanya ile oynuyorken sovyetleri kısa sürede yenmek için çok işe yarıyor. Man the guns dlc'si deniz savaşlarıyla ilgili olduğu için maalesef ilgimi çekmiyor. Tr ve balkan dlc'si içinde yanlıs yazdıysanda canın sagolasın ben de var. Waking the tiger ücretsiz oyuna eklendi diye bir şey var ne kadar doğruluğu var bilemiyorum. Fikirlerin için teşekkür ederim

Deniz ülkelerine focus ekliyor genelde. Mekanik değişikliği yapan tek DLC o. La resistance da mekanik ekliyor ama donanmaya göre daha önemsiz bir mekanik.
Sovyet dlc'si almak daha mı mantıklı ajan dlc'sine göre o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı