HOI4 olmazsa olmaz DLC'ler nedir?

Sovyet'ler çok ilgi uyandırıyor ama o kadar çok siyasi paranoya oluyor ki çok uğraştırıyor ama sovyetlerle oynama isteğim var. Ajanlıkla normalde uğraşmak istemem ama eğer Almanya ile oynuyorken sovyetleri kısa sürede yenmek için çok işe yarıyor. Man the guns DLC'si deniz savaşlarıyla ilgili olduğu için maalesef ilgimi çekmiyor. TR ve balkan DLC'si içinde yanlış yazdıysanda canın sağ olasın ben de var. Waking the tiger ücretsiz oyuna eklendi diye bir şey var ne kadar doğruluğu var bilemiyorum. Fikirlerin için teşekkür ederim.

Sovyet DLC'si almak daha mı mantıklı ajan DLC'sine göre o zaman.

Hocam zamanında toplam 3 DLC bedavaya verildi waking the tiger, death or dishonor ve together for victory ancak siz bu DLC'leri eliniz ile sepetinize ekleyip almadıysanız maalesef şans çoktan kaçmış oluyor Sovyet paranoya kısmına gelince inanın çok da zor değil en fazla 2 oynanışta komple öğrenirsiniz sadece gitmeniz gereken belirli focuslar var bu focusları gitmeniz gerekli üstüne tank modifiye etmekde gayet zevkli ben şahsen no step backi öneririm.

La Resistance sadece Collob atıyorsun karşı ülkenin surrender limiti düşüyor. Onun dışı çok kullanılmıyor.
anladım teşekkür ederim dostum

Hocam zamanında toplam 3 DLC bedavaya verildi waking the tiger, death or dishonor ve together for victory ancak siz bu DLC'leri eliniz ile sepetinize ekleyip almadıysanız maalesef şans çoktan kaçmış oluyor Sovyet paranoya kısmına gelince inanın çok da zor değil en fazla 2 oynanışta komple öğrenirsiniz sadece gitmeniz gereken belirli focuslar var bu focusları gitmeniz gerekli üstüne tank modifiye etmekde gayet zevkli ben şahsen no step backi öneririm.
anladım hocam çok teşekkür ederim fikirlerin için no step backi alacağım gibi duruyor.

bir de hocam oynaması zevkli olan ülkeler tavsiye verir misiniz ben sadece almanya ile oynuyorumda

İlk 3'ü, oyunun en temel DLC'leri. Onları almakla başlayabilirsin.
Hocam zamanında toplam 3 DLC bedavaya verildi waking the tiger, death or dishonor ve together for victory ancak siz bu DLC'leri eliniz ile sepetinize ekleyip almadıysanız maalesef şans çoktan kaçmış oluyor.
Saydığınız bu ilk 3 DLC şu anda oyunun kendisine entegre edildi. Zaten entegre edileceği için edilmeden önce bedavaya koyuldu. Bu 3 DLC'nin içerdiği ülkelere ileride rework gelebileceği ve tek bir ülkenin aynı anda 2 DLC gerektirmesi gibi durumlardan kaçınmak için bu 3 DLC'yi entegre ettiler oyuna.

Saydığınız bu ilk 3 DLC şu anda oyunun kendisine entegre edildi. Zaten entegre edileceği için edilmeden önce bedavaya koyuldu. Bu 3 DLC'nin içerdiği ülkelere ileride rework gelebileceği ve tek bir ülkenin aynı anda 2 DLC gerektirmesi gibi durumlardan kaçınmak için bu 3 DLC'yi entegre ettiler oyuna.
Anlıyorum hocam düzelttiğiniz için teşekkürler ben almamız gerek sanıyordum.

Anladım teşekkür ederim dostum.

Anladım hocam çok teşekkür ederim fikirlerin için no step backi alacağım gibi duruyor.

Bir de hocam oynaması zevkli olan ülkeler tavsiye verir misiniz ben sadece Almanya ile oynuyorumda.

Türkiye ve Japonya gayet zevkli. Özellikle Washington'a atom bombası atınca. İtalya da öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı