Çözüldü HOI4 The Great War modu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FQuexs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam kütüphanesinden modu ve Türkçe yamasını indirdim fakat oyun hala 2. Dünya Savaşı'nda. Hiç DLC yok hesabımda. Ne yapabilirim?

Hocam betterturkey+ ta DLC lazım diye kuramadım fakat bunda DLC zorunluluğu göremedim.
Bazı DLC'lerden dolaylı çalışmayabilir, veya focuslar olmayabilir. Sonuçta DLC olmadan oyun bambaşka oluyor, teknolojiden , autonomy özelliklerine kadar oyunda değişim oluyor. Türkçe yama kurmadan birdaha deneyin.

Merhaba, Steam kütüphanesinden modu ve Türkçe yamasını indirdim fakat oyun hala 2. Dünya Savaşı'nda. Hiç DLC yok hesabımda. Ne yapabilirim?
Modların aktif olduğundan eminsiniz değil mi?

Bazı DLC'lerden dolaylı çalışmayabilir, veya focuslar olmayabilir. Sonuçta DLC olmadan oyun bambaşka oluyor, teknolojiden , autonomy özelliklerine kadar oyunda değişim oluyor. Türkçe yama kurmadan birdaha deneyin.
The Great War'ın DLC gereksinimi olduğunu sanmıyorum. DLC olmadan ben de kurmuştum ve çalışmıştı da.

Modu indirdikten sonra başlatıcıyı açın. Hemen sol tarafta modlar gibi bir kısım olması lazım.

Teşekkürler hocam bakacağım dönerim.

Böyle hocam.

Dosya Ekleri

• 2023-08-13.png
    2023-08-13.png
    222 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı