HOI4'te kaynak olmasına rağmen üretim ekipmanları olmuyor

sabritopcu

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HOI4'te kaynağım olmasına rağmen üretim olmuyor üretim kısmındada reinforcement yazıyor. Yardım edin.

Bunlarda fotolar

Dosya Ekleri

• IMG_20240506_120541.jpg
    IMG_20240506_120541.jpg
    254,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240506_120709.jpg
    IMG_20240506_120709.jpg
    195,5 KB · Görüntüleme: 17
Fabrika sayınız yeteri kadar var mı? Şuan 7.5k silah açığınız var. Yani askeriniz olsa bile silahı yok. Askeri fabrika basıp kaynaklarınızı fabrikada işletip silah , sup eq vs yapmanız lazım.

2 tane askeri fabrikam var biri silah diğeri artillery üretiyo silah günde 4 tane üretiliyor
Gereksiz kaynak alıp fabrikalarınızı ona vermişsiniz. Şuan kullanılabilir sivil fabrikanız 0. Bu yüzden ekstra fabrika da basamazsınız. Bunları halledip askeri fabrika sayınızı arttırabilir ve ekipman açığınızı kapatabilirsiniz.

Gereksiz kaynak alıp fabrikalarınızı ona vermişsiniz. Şuan kullanılabilir sivil fabrikanız 0. Bu yüzden ekstra fabrika da basamazsınız. Bunları halledip askeri fabrika sayınızı arttırabilir ve ekipman açığınızı kapatabilirsiniz.
Knk sen lojistik sorununu nasıl hallediyorsun

Knk 1 sivil verip kaynak almıştım ama lojistikde halen eksik vardı ondan hepsini verdim halen üretmedi ben onu anlayamadim seymi demek istiyorsun tüm sivilleri verdiğim için askeri fabrikalarim silah artillery uretmiyo 11 tane division basmistim tüm sivilleri vermeden önce silahda açık vardı hepsini sildim halen yine açık var şu açığı kapatmak için ne onerirsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı