Çözüldü Hone.gg nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeveloperBaris

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400H 16 GB DDR4 RAM RTX 3050 İntel 512 GB NWMe ssd
Evet gerçektende gördüğünüz gibi hone.gg nedir kullanmış deneyimlemiş Türk kullanıcılar yardımcı olurlarsa çok sevinirim işe yarıyor mu network optimizasyonları yurt dışına göre mi? Hızlandırmaları bilgisayarı bozacak kadar güçlü mü? Çünkü ben denediğimde Windows tuşuna tıkladığımda açılmıyordu kaldırmak zorunda kaldım görüşlerinizi açık bir şekilde yazın.Hone.gg IG reels

Son düzenleme:
Bir optimizasyon uygulaması uygulama hakkında detaylı bilgim yok ama pcne ayar yapıyor FPS artışı olacaka şekilde ama sistemi yorabilir önemriyorum( kötümü değil mi bilmiyorum kullanmadım)

Bir optimizasyon uygulaması uygulama hakkında detaylı bilgim yok ama pcne ayar yapıyor FPS artışı olacaka şekilde ama sistemi yorabilir önemriyorum( kötümü değil mi bilmiyorum kullanmadım)

Dostum bunun bende farkındayım ancak Regedit'de bir şeyler değiştirdiğini ve sistemi bozacak kadar güçlü mü onu merak ediyorum.

Bilgi sahibi gelirse takip ediyor olacağım. Az önce kurdum Valorant için denedim 200-250 arası aldığım FPS değeri 350-400 arasına çıktı işe yarıyor. CS2 için denediğimde hata alıyorum. Daha deneyimli biri yazarsa çok iyi olur.

Sistemi yorabilir 200 FPS az uz değil dediğim gibi kullanan birini bulup danışman daha iyi olur o zamana kadar bence çok kullanma.
takibini yapıyorum, şaşırtıcı derecede değişen hiçbir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı