Honor 50 5G 128 GB 7499 TL!

Olabilir hocam yanlış hatırlamıyorsam 50 serisini Honor Huawei'den ayrıldıktan sonra duyurmuştu. Ben telefon yenilerken daha çıkmamıştı.
1655300920975.png

Huawei'deki gibi bir sıkıntı yok. Türkiye'de satılanlarda da problem olduğunu sanmıyorum.

Bu fiyata değer mi, mantıklı. Ama UI konusunda pek başarılı değil Honor.

Kamera kıyaslamasına bakmadım ancak S20 FE donanım olarak önde. Malzeme kalitesi olarak Honor 50 önde ama bunlar telefonu tercih etmemiz için yeterli şeyler değil. S20 FE daha iyi.
Snapdragon'lu versiyon için olabilir ama Exynos'lu versiyonun hiç şansı yok. Kamera konusunda Honor'un daha iyi olacağıni düşünüyorum önceki Samsung-Honor/Huawei karşılaştırmalarindan dolayı.

Snapdragon'lu versiyon için olabilir ama Exynos'lu versiyonun hiç şansı yok. Kamera konusunda Honor'un daha iyi olacağıni düşünüyorum önceki Samsung-Honor/Huawei karşılaştırmalarindan dolayı.
TR'de Exynos S20 FE satıcısı zaten yok denecek kadar az. Oradaki kastım Snapdragon versiyonuydu.

iPhone 6-7'nin, senin şu an övdüğün Gaming meming Pro X telefondan daha hızlı ve stabil çalışması?
Ha aynen kanka çok stabil çalışıyor. Ondan dolayı iPhone 7 bırakıp Android geçtim. O kadar boş bir insansın ki girip mesajlarıma bakıp kullandığım telefonu öğrenmişsin. Meseleyi bu kadar içselleştireceğini bilsem yazmazdım, kıyamam sana :D

Yalnız modeli ne kadar iyi tanıyorum var ya. Buraya gelip iPhone 6-7 öveceğini de çok iyi biliyordum. 120 Hz "geyming meyming" telefondan daha hızlı ve stabil çalışıyor iPhone 7, tabi.

Ortada övme falan da yok, "geyming meyming" telefon, senin önerdiğin 6 senelik leş telefona göre çok çok iyi bir telefon. Bu objektif yorum. Senin gibi sırf iPhone diye "stabillik abi" ezberi okumuyorum. Kim ne övüyor gayet açık.

Ha aynen kanka çok stabil çalışıyor. Ondan dolayı iPhone 7 bırakıp Android geçtim. O kadar boş bir insansın ki girip mesajlarıma bakıp kullandığım telefonu öğrenmişsin. Meseleyi bu kadar içselleştireceğini bilsem yazmazdım, kıyamam sana :D

Yalnız modeli ne kadar iyi tanıyorum var ya. Buraya gelip iPhone 6-7 öveceğini de çok iyi biliyordum. 120 Hz "geyming meyming" telefondan daha hızlı ve stabil çalışıyor iPhone 7, tabii.

Ortada övme falan da yok, "geyming meyming" telefon, senin önerdiğin 6 senelik leş telefona göre çok çok iyi bir telefon. Bu objektif yorum. Senin gibi sırf iPhone diye "stabillik abi" ezberi okumuyorum. Kim ne övüyor gayet açık.

Aynen işim gücüm yok senin gibi vasıfsız insanların mesajlarını okuyacağım profiline girip.

İki telefonunda fiyatını kesinlikle hak etmemesi dışında sıkıntı yok.
iPhone 6-7'nin, senin şu an övdüğün Gaming meming Pro X telefondan daha hızlı ve stabil çalışması?

Hala burada asırlık telefonu savunuyorsunuz cidden inanılır gibi değil. Üstüne stabilite hız falan demişsin. Zaten bunları hep iPhone kullanmayanlar söylüyor.

Geri
Yukarı