Hosteslikte elde bulunan yara izi sorun olur mu?

al3sta

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 3 - 4 ay önce mülakatına girdiğim, eğitimleri dahil geçtiğim ve hayalim olan kabin memurluğu mesleğini yapmaya başlıyor bulunmaktayım. Bu mesleğe adım atmadan önce hep aklımda sağ el parmaklarımın üst kısmında çok belli olmamakla birlikte yanık izi şüphesi vardı. Her ne kadar hayalim olsa da bunun pek görünür olmadığını ve sorun olmayacağını düşünüp mülakata girdim ve mülakatta şaşırtıcı bir şekilde kontrol etmediler. Fakat işe alım sürecinde vücudun görünen yerlerinde yara, yanık izi ibaresi vardı. Yarın ise, iş sözleşmesini imzalamak üzere x şirketine gideceğim. Şu anki düşüncem var olan izi gösterip durumu önceden açıklamak ve sorun olup olmayacağını söylemek fakat bu kadar sürecin sonuna gelmiş, o kadar masraf yapmışken işten çıkarılma riski de beni korkutmuyor değil. Söylemesem yarın bir gün ortaya çıkar, beni daha kötü durumlara sokma durumu da var. Ne yapsam bilemedim. Hem mesleğimi kaybetmek istemiyor, hem de dürüst olmak istiyorum. Sonuçta bebekken yanan parmaklarımın üst kısmı yarın bir gün bizden parmak izi alınacağı zaman ortaya çıkabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı