Hostinger aylık paketleri nasıl oluyor?

Mozcanerdem

Picopat
Daha fazla  
Tam olarak anlayamadım fotoğrafta 62,99 TL demekte ama altında +3 ay ücretsiz ve bir yandanda 159,99 ay yenilendiğinde demekte tam olarak nasıl oluyor yani ben parayı ödedikten sonra 1 ay ücretli 3 ay ücretsiz ondan sonra da devam edeceksek 160 TL mi oluyor?

Resmi eklemeyi unutmuşum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231031-221703.png
    Screenshot_20231031-221703.png
    91,8 KB · Görüntüleme: 39
Bu 1 yıl aldığınızda geçerli aylık fiyat, 3 ay da bedava veriyor sonrasında da 160 TL/ay olarak devam ediyor. Sepete ekleseniz tutarı görürdünüz aslında.

Hocam o fiyat sadece 48 aylık alırsanız geçerli bilginiz olsun. 48 ay sonra süre bitince 160 tlye yenileniyor paket.

Aylık alıcaksınız diye tahmin ediyorum aylık ise 210 tlye tekabul ediyor. Bir hostinge 210 tl vermek saçmalık bence, daha ucuz bir hosting alabilirsiniz.

Tavsiyem azcıkta olsa bilginiz varsa vps alın vps içerisine cyberpanel vs kurun ve kullanın fiyat açısından ve performans açısından kat ve kat daha fazla verin alırsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231101_112021.jpg
    Screenshot_20231101_112021.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 21
Peki bir sorum daha olacaktı yeni konumu açmalıyım bilemedim WordPress siteyi HTML koduna dönüştürme şansımız var mı ve diyelim ki böyle bir şey yapıldı içindeki eklentilerde gelir mi (orijinal WordPress değil) sizce bunun bir yöntemi var mıdır?

Peki bir sorum daha olacaktı yeni konumu açmalıyım bilemedim WordPress siteyi HTML koduna dönüştürme şansımız var mı ve diyelim ki böyle bir şey yapıldı içindeki eklentilerde gelir mi (orijinal WordPress değil) sizce bunun bir yöntemi var mıdır?
Yeni konu açmalısın dediğin çok zor dinamik bir site için

Yardımlarınız için teşekkürler en son sorduğum soruya da bir yapay zekadan baktım evet mümkünmüş neyse yazan her kese teşekkürler.

Wordpress siteyi HTML koduna dönüştürürsen PHP ile dinamik bir site oluşturmadığın sürece elinde statik bir websitesi olur Wordpress gibi admin paneli üzerinden kontrol edebilmek yerine ".html" uzantılı dosyaları düzenleyerek yönetebilirsin ve mantıklı olmaz pek.

Evet bunları da okudum bir yandan evet dediğin gibi ama bu sayede bazı yerlerden daha ucuz hosting ve domain alabilme şansım var gibi ama bilemiyorum yani ben bir yandan şöyle düşündüm bazı yerlerde direk WordPress site kur aracı vermekte ve sanki biraz fiyatlar pahalı ama sanki WordPress içermeyen yerler daha ucuzuma gitti benim daha doğrusu biraz daha araştıracağım ama bir bakmam lazım.

Evet bunları da okudum bir yandan evet dediğin gibi ama bu sayede bazı yerlerden daha ucuz hosting ve domain alabilme şansım var gibi ama bilemiyorum yani ben bir yandan şöyle düşündüm bazı yerlerde direk WordPress site kur aracı vermekte ve sanki biraz fiyatlar pahalı ama sanki WordPress içermeyen yerler daha ucuzuma gitti benim daha doğrusu biraz daha araştıracağım ama bir bakmam lazım.
Mevzu hosting fiyatıysa wordpress hosting almak zorunda değilsin, normal web hostinge wordpress kurabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı