Hotmail hesabımı çalmaya çalışıyorlar

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar sürekli olarak hesabımı farklı IP'lerden giriş yapmaya çalışıyorlar 2 doğrulama açık ve şifreyi de 24 haneli aşırı zor şekilde yaptım fakat yine de çok korkuyorum bir şekilde girebilirler mi?

Adsız.png

Ben trojan yediğimde facebook hesabıma başkası tarafından giriş yapılıp reklam veriliyordu tanımadığım bir banka kartıyla. Akla gelebilecek her türlü güvenlik önlemini almama rağmen yine de adam hesabıma giriş yapabiliyordu. Ben de çareyi hesabı kapatmakta buldum. Nasıl olabildiğini ben de anlamadım yani normade iki adımlı doğrulamada benden habersiz kimsenin giriş yapamıyor olması gerekti.

Sorun yok IMAP bu Hotmail'ini Gmail uygulaması tarzı bir uygulamaya bağladıysan ondan oluyordur.

1665158377115.png

Çalınmaya çalışsalar böyle olur.

1665158370618.png

Ben trojan yediğimde facebook hesabıma başkası tarafından giriş yapılıp reklam veriliyordu tanımadığım bir banka kartıyla. Akla gelebilecek her türlü güvenlik önlemini almama rağmen yine de adam hesabıma giriş yapabiliyordu. Ben de çareyi hesabı kapatmakta buldum. Nasıl olabildiğini ben de anlamadım yani normade iki adımlı doğrulamada benden habersiz kimsenin giriş yapamıyor olması gerekti.
Telefonun patlatmış olabilir ben de şu an öyle bir durum yok şükür

Yeni konular

Geri
Yukarı