Çözüldü Hotweels arabaların TH ya da STH olduğu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cupchake

Decapat
Arkadaşımın doğum günü olacak ve ona değerli bir Hotweels almak istiyorum. kendisi arabaları çok seviyor. bana TH ya da STH olduğunu nasıl anlaşılır kolay bir şekilde anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşımın doğum günü olacak ve ona değerli bir hotweels almak istiyorum. Kendisi arabaları çok seviyor. Bana th ya da sth olduğunu nasıl anlaşılır kolay bir şekilde anlatır mısınız?

Genelde paketin içinde arabanın arkasında bir alev gibi simge olur o alev gri ise th sarı renginde ise sth olur.
download.jpg
Arkadaşımın doğum günü olacak ve ona değerli bir hotweels almak istiyorum. Kendisi arabaları çok seviyor. Bana th ya da sth olduğunu nasıl anlaşılır kolay bir şekilde anlatır mısınız?

Aracın kutusunun ön yüzeyinde gümüş bir alev sembolü varsa TH, altın sarısı bir alev sembolü varsa STH oluyor.

Genelde paketin içinde arabanın arkasında bir alev gibi simge olur o alev gri ise th sarı renginde ise sth olur.
download.jpg

Çözüm

Geri
Yukarı