HP 15-DA2094NT laptop çok yavaş

Tarikk44

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane daha 4 GB RAM eklemesi yapabilirsiniz. HP müşteri hizmetlerini arayıp Max kaç GB RAM kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer bütçeniz varsa 2x8 GB RAM şeklinde kullanabilirsiniz.

Elinizdeki laptop oyun amaçlı geliştirilmediği için bu tür takılmalar normal. Tavsiyem cihazınıza en güncel ekran kartı driverini kurmaktan ziyade cihazın en satbil çalıştığı driveri kurmak. 4 GB RAM ile 8 GB RAM arasında dağlar kadar fark var (özellikle oyunlarda) imkanınız varsa +4 GB RAM takıp laptopunuzu test edin. Senelerce HP laptop kullandım üst düzey paralar vermediğiniz sürece HP pişmanlıktır.

Elinizdeki laptop oyun amaçlı geliştirilmediği için bu tür takılmalar normal. Tavsiyem cihazınıza en güncel ekran kartı driverini kurmaktan ziyade cihazın en satbil çalıştığı driveri kurmak. 4 GB RAM ile 8 GB RAM arasında dağlar kadar fark var (özellikle oyunlarda) imkanınız varsa +4 GB RAM takıp laptopunuzu test edin. Senelerce HP laptop kullandım üst düzey paralar vermediğiniz sürece HP pişmanlıktır.
özür dileyerek söylüyorum bilgisayar konusunda bilgili değilim cahilliğime verin en stabil çalışan driver nasıl kurabilirim ve bu ekran kartı driver ne işe yarıyor tam olarak

Özür dileyerek söylüyorum bilgisayar konusunda bilgili değilim cahilliğime verin en stabil çalışan driver nasıl kurabilirim ve bu ekran kartı driver ne işe yarıyor tam olarak.

Ekran kartı driveri yeni optimizasyon güncellemeleri barındırır yani bu sayede ekran kartınız daha doğru çalışır, oyunlarda tam performans almanızı sağlar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyerek ekran kartınızı güncelleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı