Merhaba, bu konuda HP Deskjet 2710 hakkında deneyimimden bahsedeceğim. İlk önce yazıcının çok fonksiyonlu ve renkli olduğunu söyleyelim. Çok fonksiyon derken yazıcıda tarayıcı, fotokopi ve normal yazıcı modu var. Ayrıca yazıcıda Wi-Fi ile kontrol özelliği de var. Yazıcıyı Ekim 2021'de 400 küsür TL'ye almıştık. Yazıcıyı ben beğendim açıkçası ancak şöyle bir sıkıntısı var: Kartuşları ev kullanımı için yaklaşık 1-2 ayda bir kez değiştiriyorsunuz ve kartuş fiyatları biraz pahalı ancak dolum seti alarak dolum yapabilirsiniz, internette modelin veya modelin benzerlerinin dolum videoları vardır. Yazıcı boş gösterebilir kartuşları ancak yazdırmada pek sıkıntı olmaz. Ben genellikle telefona veya tablete indirilen HP Smart uygulaması ile kullanıyordum. HP Smart uygulamasında HP hesabı oluşturup bütün yazıcı ayarlarını yapabilirsiniz. Yazıcıyı ben sevdim açıkçası. Ama kartuşlu olduğu için lazer yazıcı deneyiminden sonra aileye yavaş geldiği için yeni lazer yazıcı aldık ve Letgo'da ve Dolap'ta satışa koyduk. İsterseniz alabilirsiniz, Letgo ve Dolap ilan linkini bırakıyorum.

HP Deskjet 2710 Renkli ve Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Yazıcı yeni gibi, sonuçta Ekim 2021'de aldık. Daha ay olarak 1 yıl bile geçmedi. Yazıcıyı aldığımız haldeki kartuşlarıyla gönderiyoruz ancak o kartuşları boş gönderiyoruz. Dilerseniz yeni kartuş alabilir, dilerseniz doldurabilirsiniz ancak doldurmak HP tarafından tavsiye edilmiyor. Doldurduğunuz zaman da sıkıntılar çıkarabiliyor.

Edit: Yazıcıyla uyumlu kartuş HP 305'tir.

1. Not: Bu konunun içeriği, blogum olan TeknoBilgi'den düzenlenerek alınmıştır.

2. Not: İncelemeyle ne alakası var, sen ürün satıyorsun demeyin. Hem tanıttım yazıcıyı, hem de sattığımı da vurguladım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220719_092257.jpg
    IMG_20220719_092257.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı