Satıldı HP Deskjet 2710 Renkli ve Çok Fonksiyonlu Wi-Fi Destekli Kartuşlu Yazıcı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
HP Deskjet 2710 çok fonksiyonlu wifi ile bağlanabilme özellikli yazıcı(yazıcı,tarayıcı,fotokopi) satılıktır. Ekim 2021'de alınmış olup az kullanılmıştır. Garantisi devam etmektedir. Çalışmayan hiçbir özelliği ve aksamı yoktur. Orijinal kartuşu üzerindedir. Ancak kartuş boştur. Doldurulabilir ya da yeni kartuşla kullanılabilir.

Satın almak ve HP Deskjet 2710 hakkındaki incelememi okumak için: İnceleme: HP Deskjet 2710 Deneyimim

2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme:
Hocam kartuş ne kadar gidiyor kaç basım?
Merhaba, ne kadar gittiği hakkında bilgim yok. Teknik bilgim de pek olmadığı için ne kadar gideceğini hangi şekilde yazdıklarını bilmiyorum. Bu yüzden ben size ürün hakkında daha detaylı bilgi veren bir HP sayfası bırakıyorum. İyi günler.

Edit: Araştırdım, bir kartuş tahmini olarak 120 sayfa yazdırınca bitiyor diyor.

Bu arada @Flapers, orijinal kartuş HP 305.

Son düzenleme:
Merhaba, ne kadar gittiği hakkında bilgim yok. Teknik bilgim de pek olmadığı için ne kadar gideceğini hangi şekilde yazdıklarını bilmiyorum. Bu yüzden ben size ürün hakkında daha detaylı bilgi veren bir HP sayfası bırakıyorum. İyi günler.

Edit: Araştırdım, bir kartuş tahmini olarak 120 sayfa yazdırınca bitiyor diyor.

Bu arada @Flapers, orijinal kartuş HP 305.
Biraz araştıracağım hocam öğleden sonra almayı düşünüyorum.

Biraz araştıracağım hocam öğleden sonra almayı düşünüyorum.

Tamam. Peki hangi ilde oturuyorsunuz?

Bu arada @Flapers hocam, tahmini ne kadar gittiği ile ilgili net bilgi buldum. Meğer kutu üzerinde yazıyormuş. Bir de 305'in daha iyisi 305XL'yi de destekliyormuş yazıcı. İkisinin ne kadar gittiği yazıcı kutusunun üzerindeki bilgilendirme yerinde yazıyormuş. Ne kadar gittiği ilgili kısmı atıyorum (ters çıktı ama 😄)

IMG_20220907_125246.jpg

ürünü Letgo üzerinden sattım. Moderatörler konuyu kilitleyip uygun konu başlığı ön ekini uygulayabilir.

@Enes3078, @Emre C

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı