HP Laptop kulaklıktan cızırtı geliyor ve sesler tamamen gidiyor

BayCentilmen

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. HP laptop kullanıyorum. Dertlerim bitmedi ve bu laptop yüzünden bitmiyor. Çok uzatmadan söylüyorum oyun oynuyorum veya müzik dinliyorum. Bir anda kasma oluyor aşırı az sürelik ve sonrasında cızırtı başlıyor bir süre sonra sesler tamamen gidiyor bende bilgisayarı kapatıp açıyorum. Bu cızırtının bir sebebi var mı yoksa normal mi? (Kulaklık olmadığı zaman da aynı durumu yaşıyorum.)

Merhaba. HP laptop kullanıyorum. Dertlerim bitmedi ve bu laptop yüzünden bitmiyor. Çok uzatmadan söylüyorum oyun oynuyorum veya müzik dinliyorum. Bir anda kasma oluyor aşırı az sürelik ve sonrasında cızırtı başlıyor bir süre sonra sesler tamamen gidiyor bende bilgisayarı kapatıp açıyorum. Bu cızırtının bir sebebi var mı yoksa normal mi? (kulaklık olmadığı zaman da aynı durumu yaşıyorum.)

Bilgisayarını hiç temizledinmi.

Merhaba. HP laptop kullanıyorum. Dertlerim bitmedi ve bu laptop yüzünden bitmiyor. Çok uzatmadan söylüyorum oyun oynuyorum veya müzik dinliyorum. Bir anda kasma oluyor aşırı az sürelik ve sonrasında cızırtı başlıyor bir süre sonra sesler tamamen gidiyor bende bilgisayarı kapatıp açıyorum. Bu cızırtının bir sebebi var mı yoksa normal mi? (Kulaklık olmadığı zaman da aynı durumu yaşıyorum.)
Fps drop oluyordur. Ses robotlaşır. Ekran kasmaya başlar. Mouse saçmalar. max 2 sn sürer. Yapacak pek bir şey yok buna. İdeapad Gaming 3 var bende. Aynısı oluyor. Başka cihazlarda da var sorun. Çok aşırı sık olmuyorsa kanıksayın bu durumu.

Bilgisayarını hiç temizledinmi.

Evet.

FPS düşmesi oluyordur. Ses robotlaşır. Ekran kasmaya başlar. Mouse saçmalar. Max 2 sn sürer. Yapacak pek bir şey yok buna. IdeaPad Gaming 3 var bende. Aynısı oluyor. Başka cihazlarda da var sorun. Çok aşırı sık olmuyorsa kanıksayın bu durumu.

Fakat ses düzelmiyor. Öyle kalıyor.

Geri
Yukarı