HP laptopta SSD ve çip değişiminden sonra gelen hatalara ne yapmalı?

Bilgisayarın markasınıda söyler misiniz?

HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk1xxx

Programlarda FPS düşüşü var mı eskisine nazaren.

Tamam SS attıktan sonra buluruz çaresini imkansız diye bir şey yok.

Sence tüm bu sorunlar bilgisayarcının yaptığı bir hata sonucu olur mu HP Support'ta iki bilgisayar gözükmesi ekran kartın belli belirsiz gözükmesi ama çalışmaması ve TPM'yi hiçbir şekilde aktifleştirememek bunlar formatla düzelir mi?

HP Pavilion Gaming laptop 15-DK1xxx

Sence tüm bu sorunlar bilgisayarcının yaptığı bir hata sonucu olur mu HP Support'ta iki bilgisayar gözükmesi ekran kartın belli belirsiz gözükmesi ama çalışmaması ve TPM'yi hiçbir şekilde aktifleştirememek bunlar formatla düzelir mi?

Bence yok niye derseniz SSD taktıktan sonra bir şeyler bozulmaz Windows'u nereden indirmiş o da ? İşareti eğer diyelim windowsluksa nereden bilicez şu anda önemli dosyalarınız var mı format atıp yeniden deneriz en son format atmayı düşünürüz belki çaresini başka yollarda bulduk.

Dediğin gibi yaptım bak aşağıda fotoğraflar var hiçbir şekilde olmuyor güncelleştirme oldu ama.

Dosya Ekleri

• asdasd.png
    asdasd.png
    263,1 KB · Görüntüleme: 5
  • Ekran görüntüsü 2024-05-14 192040.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-14 192040.png
    391,2 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran görüntüsü 2024-05-14 192100.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-14 192100.png
    777,2 KB · Görüntüleme: 6
  • Ekran görüntüsü 2024-05-14 192123.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-14 192123.png
    184,6 KB · Görüntüleme: 5
Evet şu anda flashdan Windows 11'i kurmaya çalışacağım format umarım düzelir.

Kaç dakikaya inecek telefondan Technopat'a giriş yapın format bilmiyorsanızda yardım ederim ve Microsoft'un kendi sitesinden indirseniz ISO'yu iyi olur sizin için.

bu siteden alta inin ve böyle yazı göreceksiniz :

Windows 11 Disk Görüntüsünü (ISO) İndirme​

Kaç dakikaya inecek telefondan Technopat'a giriş yapın format bilmiyorsanızda yardım ederim ve Microsoft'un kendi sitesinden indirseniz ISO'yu iyi olur sizin için.

bu siteden alta inin ve böyle yazı göreceksiniz :

Windows 11 Disk Görüntüsünü (ISO) İndirme​

öyle yaptım şu anda windows kurulum ekranındayım daha önce format atmadım iyi olur

Öyle yaptım şu anda Windows kurulum ekranındayım daha önce format atmadım iyi olur.

Telefonda mısınız? Türk diliyse ireliye tıklayın SSD nizi biçimlendirmek (eski Windows'u silmek) isterseniz biçimlendire tıklayın biraz bekletcektir sonra ileriyi tıklayın bu kadar gerisini kendisi halleder.

Yeni konular

Geri
Yukarı