HP Pavilion 15 Power Mojave kuruluma geçmiyor

kikirim

Centipat
Selam.
MacOS Mojave kurmaya çalışıyorum aşağıdaki resimde olduğu gibi kalıyor.

IMG_00142.jpg

Laptop modeli HP Pavilion 15 Power
İşlemci modeli Intel Core i7-7700HQ
Grafik kartı HD Graphics 630 & NVIDIA GeForce GTX 1050
Ses kartı modeli Realtek ALC295
Ağ aygıtları Wi-Fi Wireless AC 7265.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz benim ne söylemek istediğimi anlamamışsınız. Diyorum ki sizin hazırladığınız Mojave neden kuruluma geçmiyor, resimdeki gibi kalıyor bunun çözümünü istiyorum. Yoksa bende biliyorum o Mojaveyi kurmayı.

Ekran kartı sorun çıkarıyor.
Laptop için config dosyası ile denedin mi? Denediysen USB / Efı / Clover içindeki config dosyalarını sil.
İçinde HD 630 için olan dosyanın adını config olarak değiştir ve USB / Efı / Clover içine at.
Aynı hata olursa buradaki rehbere göre config dosyanı aç ve uygun SMBIOS girip dene.

Ekran kartı sorun çıkarıyor.
Laptop için config dosyası ile denedin mi? Denediysen USB / Efı / Clover içindeki config dosyalarını sil.
İçinde HD 630 için olan dosyanın adını config olarak değiştir ve USB / Efı / Clover içine at.
Aynı hata olursa buradaki rehbere göre config dosyanı aç ve uygun SMBIOS girip dene.

İlgilendiğin için teşekkür ederim ne yaptıysam olmadı, kurulum menüsüne geçemedim. "kealOScatalina10152KemalALKIN" bunu yükleyim dedim.

IMG_0023.JPG

Böyle hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerimi doğru uygulayın. Farklı yakın SMBIOS'lar ile deneyin. Aynı sorun olursa Inject Intel işaretli veya Inject EDID ve Intel ikisi işaretli olarak dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı