HP Victus 16-S0047NT alınır mı?

Laptop hakkında bir sorun olursa sorabilirsin.
Hocam teşekkürler ama nitrolarida pek beğenmiyorum. Mediamarktta omen cihazlar var. Bu bantta alinir mi sizce?

Fena değiller daha önce kullandığım bir cihaz Nitro serisi istemiyorsan başka bir iki model önerebilirim.

@EfeAkkaya olur hocam

Fena değiller daha önce kullandığım bir cihaz Nitro serisi istemiyorsan başka bir iki model önerebilirim.

Bu alinir mi yoksa başka tavsiyeniz var mıdır?

Son düzenleme:
Alınmaz. Bir işim var hallettikten sonra ilgileneceğim hocam.
Tamam hocam kampanyalar bitmeden seçelim birtane :)

Alınmaz. Bir işim var hallettikten sonra ilgileneceğim hocam.

Hocam birde bunu buldum? Victusda aynı fiyata rtx 4060 satıyor. İşlemcisi birazdan iyi ama bu ürün daha kaliteli ve yeni kasa sanırım.

Son düzenleme:
Tamam hocam kampanyalar bitmeden seçelim bir tane :)

Hocam bir de bunu buldum? Victus'da aynı fiyata RTX 4060 satıyor. İşlemcisi birazdan iyi ama bu ürün daha kaliteli ve yeni kasa sanırım.
40K'ya tercih edilmez yeni modeli olsa bile Nitro 16'nın altında bir cihaz.

Attığım daha iyidir.

Pardon Nitro beğenmiyordunuz öneriyi değiştireceğim.

Hocam yine başka bir Nitro modeli önermişim kusura bakmayın genel olarak sevilen ve sağlam bir model olduğu için forumda çok öneriliyor. :D

Bu model iyidir fakat yine de bir ustayı çağıralım oda bir baksın belki farklı bir model önerir.

@Senyör Kesada etiketlemeyi unutmuşum. 🙂

Son düzenleme:
Atılan Nitro 16 en mantıklı cihaz. Siz neden istemiyorsunuz somut bir sebebi var mı?
@Alchemisty

@EfeAkkaya hocam ilk atılan Victus makyajlı kasa. Paneli filan yenilendi. 40k için fiyatı fazla ama Teknosa da 35k veya 36k olması lazım bütçe Nitro 16 çıkmaya yetmezse alınır.

Malzeme kalitesi, limit ve soğutma performansı nasıl.

Atılan Nitro 16 en mantıklı cihaz. Siz neden istemiyorsunuz somut bir sebebi var mı?
@Alchemisty

@EfeAkkaya Hocam ilk atılan Victus makyajlı kasa. Paneli filan yenilendi. 40k için fiyatı fazla ama Teknosa da 35k veya 36k olması lazım bütçe Nitro 16 çıkmaya yetmezse alınır.
Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:

Peki hocam bu üründe yeni kasa midir? Fiyatına göre mantıklı midir? Acer 'İn fiyatı biraz yüksek geldi. Birde trendyoldaki saticida içime sinmedi. Kutu açık şekilde gönderilmiş filan.

Malzeme kalitesi, limit ve soğutma performansı nasıl.
Hocam Victus 16 soğutma olarak ortalama model zaten, malzeme kalitesi Nitro16 dan düşük, limit olayı biraz gelişti diye biliyorum ama biraz detaylı araştırmak gerek şu anda sınava hazırlandığım için detaylı bakamadım.

Bu arada dediğim i5 HX'li işlemciye sahip.
35K bütçede Nitro 5 alternatifi denebilir. Nitro 16 elbet daha iyi ama.

Bu ürünü beğeneceğini düşünüyorum:

Peki hocam bu üründe yeni kasa midir? Fiyatına göre mantıklı midir? Acer 'İn fiyatı biraz yüksek geldi?
Yeni kasa ama 4050 alınmaz.

Öncelik @EfeAkkaya attığı Nitro 16.

Geri
Yukarı