HP Victus 16 S0047NT iade edilmeli mi?

ytrmucahit

Yoctopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar. Görselde eklediğim bilgisayarı aldım özellik olarak muadili yoktu aynı fiyatta indirimde çünkü. Ancak burada çok fazla olumsuz yorum gördüm sizce iptal etmeli miyim siparişi ?
Kullanım amacım: Zaten data işlerinde çalışıyorum. Artı olarak hiç oynayamadığım AAA oyunları oynayabilmek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240510-162703.png
    Screenshot_20240510-162703.png
    211 KB · Görüntüleme: 70
Hepinize merhaba arkadaşlar. Görselde eklediğim bilgisayarı aldım özellik olarak muadili yoktu aynı fiyatta indirimde çünkü. Ancak burada çok fazla olumsuz yorum gördüm sizce iptal etmeli miyim siparişi mi?
Kullanım amacım: Zaten data işlerinde çalışıyorum. Artı olarak hiç oynayamadığım AAA oyunları oynayabilmek.

Eğer iade edip bütçeye biraz ekleyemezsen zaten bu fiyata bu donanımda alamazsın Monster, Casper gibi çöp markalar hariç. Eğer arttırabilirim bütçeyi diyorsan öneri yaparlar ne kadar arttırabilirsen çünkü Victus'ta pek iyi bir laptop değil ama AAA oyunları oynatır.

Limit vs gibi yorumlar çok aklıma takıldı. Ürün muadili olarak öneriniz var mıdır bütçem var biraz ama indirimde iken kaçırmak istemedim sadece.
Eğer iade edip bütçeye biraz ekleyemezsen zaten bu fiyata bu donanımda alamazsın Monster, Casper gibi çöp markalar hariç. Eğer arttırabilirim bütçeyi diyorsan öneri yaparlar ne kadar arttırabilirsen çünkü Victus'ta pek iyi bir laptop değil ama AAA oyunları oynatır.

Victus'ların birçoğunda iki temel sorun var, birisi çoğunda tek SSD slotu bulunması, diğeri ise ekranın renk kalitesinin oldukça vasat olması. Arkadaş Ryzen modelde tek SSD var diye i7'li olanı aldı onda da tek slot çıktı. Ek olarak fiyat çok da uygun değil gibi, benzer bütçede Acer bakmak sanki daha mantıklı gibi.

RAM ve SSD sonradan yükseltilebilir ama ekran, kasa kalitesi gibi şeyler sonradan değiştirilemez. Soğutması da çok iyi oluyor bunların. Bir de HP'lerde limit var dediğiniz gibi.
Şunu da ekledim ama yüksek kalite beklentim yok 4050 sizce idare eder mi beni ? Değiştirdim biraz sorumu ama kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240510-165426.png
    Screenshot_20240510-165426.png
    269 KB · Görüntüleme: 51

Yeni konular

Geri
Yukarı