HP Victus güncelleme sonrası açılmıyor

ventu40

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
20 GB RAM (16+4)
SSD veya HDD modeli
Samsung ve Kioxia
Ekran kartı
Rtx 3050ti
İşlemci
Ryzen 5 5600H
Merhaba, HP Victus modelini yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım. 3 gün önce bilgisayarı açtım. Power ışığı normalde yanıyordu ama bu sefer yanmıyordu, bir sorun olduğunu ilk oradan öğrendim. Sonra Windows 11 kullanıyorum, ayrıca Update geldi. Güncelledim ve bu güncelleme uzun süre sürdü, yaklaşık 1 saat falan ve ekran kapandı, güncelleme yapılıyor diye o uzun sürdü. Ardından açıldı ve 5-10 dakika sonra PC kapattım. Yeniden açmaya çalıştım fakat açılmıyor. Power tuşuna basıyorum uzun süredir oda işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz? (şarj ışığı yanıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HP Victus modelini yaklaşık 2 senedir kullanmaktayım. 3 gün önce bilgisayarı açtım. Power ışığı normalde yanıyordu ama bu sefer yanmıyordu, bir sorun olduğunu ilk oradan öğrendim. Sonra Windows 11 kullanıyorum, ayrıca Update geldi. Güncelledim ve bu güncelleme uzun süre sürdü, yaklaşık 1 saat falan ve ekran kapandı, güncelleme yapılıyor diye o uzun sürdü. Ardından açıldı ve 5-10 dakika sonra PC kapattım. Yeniden açmaya çalıştım fakat açılmıyor. Power tuşuna basıyorum uzun süredir oda işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz? (şarj ışığı yanıyor)

Ekran kartı sürücüsü hata vermiş olabilir 2 senedir kullanmaktasınız son zamanlarda bakım yapıldı mı termal macun değişimi oldu mu?

Ekran kartı sürücüsü hata vermiş olabilir 2 senedir kullanmaktasınız son zamanlarda bakım yapıldı mı termal macun değişimi oldu mu
Evet en son update ekran kartı ile ilgiliydi sonra açılmamaya başladı bakımda 1 sene önce yapılmıştı termal macun değişimi oldumu bilmiyorum. (Bilgisayarcı yapmıştı)

Yeni konular

Geri
Yukarı