HP Victus vs ASUS TUF Gaming laptop önerisi

Bütçe
30000₺ Civarı
Victus 15 kronik sorunlu cihaz, kalitesiz ve ısınma sorunlu.
İkisi arasından Asus

Bu cihaz kasa ve soğutma olarak Asus'dan önde ama işlemci geride.

Victus 15 kronik sorunlu cihaz, kalitesiz ve ısınma sorunlu.
İkisi arasından Asus

Bu cihaz kasa ve soğutma olarak Asus'dan önde ama işlemci geride.
Acer'in kronik sorunları var mı acaba? Ve bu bilgisayar kaç sene götürür hocam.

Bir de 4050 alınmalı mı sizce?

Acer'in kronik sorunları var mı acaba? Ve bu bilgisayar kaç sene götürür hocam.

Bir de 4050 alınmalı mı sizce?
Bu cihaz özelinde kronik sorun yok.
Yani kullanım şeklinize göre değişecektir bu ama en az 3 4 sene rahat ettirir diye düşünüyorum. Sonra da devam eder ama iş yapmaya.

4050 bütçe daha iyi kartlara yetiyorsa alınmamalı ama kendi bütçesinde gayet kabul edilebilir. Ölü doğmuş bir kart değil .

Bütçe ile alakalı. 30k ya alınır.

Bu cihaz özelinde kronik sorun yok.
Yani kullanım şeklinize göre değişecektir bu ama en az 3 4 sene rahat ettirir diye düşünüyorum. Sonra da devam eder ama iş yapmaya.

4050 bütçe daha iyi kartlara yetiyorsa alınmamalı ama kendi bütçesinde gayet kabul edilebilir. Ölü doğmuş bir kart değil .

Bütçe ile alakalı. 30k ya alınır.
Hocam bir sorum daha olacaktı fan sesi hakkında bir bilginiz bulunuyor mu acaba sesi abartılı şekilde yüksek mi veriyor yoksa normal bir ses mi var?

Hocam bir sorum daha olacaktı fan sesi hakkında bir bilginiz bulunuyor mu acaba sesi abartılı şekilde yüksek mi veriyor yoksa normal bir ses mi var?
Benim bildiğim yük altında normal fan sesi verdiği. Aşırıya kaçan bir durum yok.
Ama yük altında her cihazda fan sesi olur soğutmak için. Dediğim gibi anormale kaçmıyor diye biliyorum ben. Yine de kullanıcı yorumlarını okumanız iyi olur.

Benim bildiğim yük altında normal fan sesi verdiği. Aşırıya kaçan bir durum yok.
Ama yük altında her cihazda fan sesi olur soğutmak için. Dediğim gibi anormale kaçmıyor diye biliyorum ben. Yine de kullanıcı yorumlarını okumanız iyi olur.

Hocam şöyle bir bilgisayar buldum sizce Acer Nitro mu yoksa bu cihaz mı? 16 olduğu için attım. Belki kronik sorunları yoktur. İşlemci olarak bir tık daha iyi gibi bu cihaz.

Hocam şöyle bir bilgisayar buldum sizce Acer Nitro mu yoksa bu cihaz mı? 16 olduğu için attım. Belki kronik sorunları yoktur. İşlemci olarak bir tık daha iyi gibi bu cihaz.
Ufak işlemci varkı var ama Victus'da işlemci limiti sıkıntı olabiliyor yine aynı noktaya gelirler . Ayrıca kasa ve panel olarak Nitro 16'nın gerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı