HS65 vs HS80

Mr.Eerdem

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, sizce HS65 mı yoksa HS80 mı, aradaki fiyat farkı ne gibi özellikler sunuyor?

Eğer daha farklı 2000 TL'ye kadar kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Merhaba, sizce HS65 mı yoksa HS80 mı, aradaki fiyat farkı ne gibi özellikler sunuyor?

Eğer daha farklı 2000 TL'ye kadar kulaklık öneriniz varsa yazabilirsiniz.
Hocam HS50 pro kullanıyorum 2 seneye yakın. Nedense beni çok tatmin etmedi bu kulaklık çok hevesle almama rağmen. Mikrofonu özellikle çok hayal kırıklığına uğrattı. İsterseniz farklı kulaklıklara yönelin. HS65 ve HS80 nasıl bilmiyorum fakat risk almaya değer mi siz bilirsiniz.

Hocam HS50 Pro kullanıyorum 2 seneye yakın. Nedense beni çok tatmin etmedi bu kulaklık çok hevesle almama rağmen. Mikrofonu özellikle çok hayal kırıklığına uğrattı. İsterseniz farklı kulaklıklara yönelin. HS65 ve HS80 nasıl bilmiyorum fakat risk almaya değer mi siz bilirsiniz.

Hocam HS80 ve HS65'in mikrofonu aynı piyasadaki en iyi mikrofonlardan bir tanesi benim için hem mikrofon iyi olması gerekli ses kalitesi ortalama olsa da olur yani aşırı tryhard oynamıyorum oyunları.

Hocam HS80 ve HS65'in mikrofonu aynı piyasadaki en iyi mikrofonlardan bir tanesi benim için hem mikrofon iyi olması gerekli ses kalitesi ortalama olsa da olur yani aşırı tryhard oynamıyorum oyunları.
Evet hs 80 al ozaman 2000-3000 TL bandında bir Cloud 3 birde HS 80 en iyi ses kastiriyor, eğer bütçe artarsa G PRO X .

Yeni konular

Geri
Yukarı