Rehber Huawei cihazlarda herhangi bir işlem yapmaksızın kolayca Google hizmetleri kullanma

Yer
Çorum
Daha fazla  
Bunu öğrenmek çok basit aslında ama düzgün çalışmayacağını düşünen çok arkadaş var. Ben açıkçası 6 aydır kullanıyorum ve oyunlarda dahil performans tabletle aynı oluyor.
Adım 1;
App Gallery'e girin. Arama kısmına gspace yazın. Gspace'i indirin.

Adım 2;
Uygulamaya girin, hesabınızı girin, ardından oradaki herhangi bir uygulama işaretine tıklayın sizi Google Play Store'a o uygulamayı indirmek için atacak.

Adım 3;
Geri tuşuna basın. Play Store'un ana sayfasına ulaşacaksınız. Olmazsa arama kısmına istediğiniz uygulamayı yazarak ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamaları görebilmek için Gspace uygulamasında olmanız yeterlidir. Gspace uygulamasını kullanmanızda herhangi bir sorun yoktur, ve uygulamalarda performans düşüklüğü yaşatmaz. Cihazınızı P30 Lite gibi göstererek Google hizmetlerine ulaşmanızı sağlar. Nadiren reklam çıkar, ücretsizdir. Kullanmaya başladığımdan beri hayatım değişti ve Huawei alırken en ama en çok akla takılan Google sorununu bu şekilde çözmüş oluruz. İyi sosyaller.

Hiç hoş şeyler değil bunlar ya. Tonla para verdiğin telefon bir de.. Şahsen dünyanın en iyi telefonunu da yapsalar sırf bu sebepten dolayı tercih etmem edemem çünkü adamlar artık tekel. Gerçi iOS'tan başkasını da kolay kolay kullanmam da.

Hiç hoş şeyler değil bunlar ya. Tonla para verdiğin telefon bir de. Şahsen dünyanın en iyi telefonunu da yapsalar sırf bu sebepten dolayı tercih etmem edemem çünkü adamlar artık tekel. Gerçi IOS'tan başkasını da kolay kolay kullanmam da.

Maalesef ama ben Huawei markasını ve işlerini çok beğeniyorum. Onların elinde değildi Google ama yine de (inşallah)bir sonraki cihazım iPhone olur. Şu an kullandığım Huawei cihazının işlemcisi olsun donanımı olsun ekranı olsun çok memnunum ve rakiplerine göre yarı fiyatına aldım. Ondan dolayı sorun yok.

Maalesef ama ben Huawei markasını ve işlerini çok beğeniyorum. Onların elinde değildi Google ama yine de (inşallah)bir sonraki cihazım iPhone olur. Şu an kullandığım Huawei cihazının işlemcisi olsun donanımı olsun ekranı olsun çok memnunum ve rakiplerine göre yarı fiyatına aldım. Ondan dolayı sorun yok.
Allah gönlüne göre versin hocam.

Geri
Yukarı