Huawei FreeBuds 5I vs Samsung Galaxy Buds FE

• Konuyu başlatan Agmet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 114

Agmet

Centipat
Daha fazla  
Sizce hangisi daha iyi? Mağazada çalışan arkadaşa sorduğumda Samsung'da aktif gürültü engelleme yok dedi. Ben de o yüzden Huawei modelini aldım fakat eve gelip araştırdığımda Samsung Buds FE de aktif gürültü engellemesi varmış.

Sizce hangisi daha iyi? Mağazada çalışan arkadaşa sorduğumda Samsung'da aktif gürültü engelleme yok dedi. Ben de o yüzden Huawei modelini aldım fakat eve gelip araştırdığımda Samsung Buds FE de aktif gürültü engellemesi varmış.

Biraz araştırdığımda suya ve toza dayanıklı değilmiş Samsung'un modeli.

Biraz araştırdığımda suya ve toza dayanıklı değilmiş Samsung'un modeli.
Freebuds 5I daha iyi hocam. Ben sahsen kullanıyorum cok memnunum. Samsung henüz cok saglam kulaklik cikaramadi diye düşünüyorum. FE f/p ama yine de.

FreeBuds 5I daha iyi hocam. Ben sahsen kullanıyorum cok memnunum. Samsung henüz cok saglam kulaklık cikaramadi diye düşünüyorum. FE F/P ama yine de.

Vallahi annemin telefonu Samsung olduğu için Samsung alayım diyordum Buds 2'den bile daha iyi diyorlar Huawei.

Yeni konular

Geri
Yukarı