Huawei FreeBuds 5I vs Soundpeats capsule 3Pro vs Anker P3 vs Jabra Elite 4

TrGayış

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. 2K bütçem var ve aklımdaki TWS sunlar. Huawei FreeBuds 5I - Soundpeats capsule 3Pro - Anker P3 - Jabra Elite 4 modelleridir. mikrofon umurumda degil tek amacım sarkı dinlemek aradıklarım ise de ses kalitesi- ses yuksekligi ve ses cozunurlugu. Yazdıklarımdan harici bir marka öneriniz varsa dinlerim ama bugün MediaMarkt'ta gideceğim almaya o yüzden ltfen seri olun.

Merhaba. 2K bütçem var ve aklımdaki TWS sunlar. Huawei FreeBuds 5I - Soundpeats capsule 3Pro - Anker P3 - Jabra Elite 4 modelleridir. Mikrifin umurumda degil tek amacım sarkı dinlemek aradıklarım ise de ses kalitesi- ses yuksekligi ve ses cozunurlugu. Yazdıklarımdan harici bir marka öneriniz varsa dinlerim ama bugün MediaMarkt'ta gideceğim almaya o yüzden ltfen seri olun.

Jabra elit 4 daha iyi gibi duruyor bence.

Merhaba. 2K bütçem var ve aklımdaki TWS sunlar. Huawei FreeBuds 5I - Soundpeats capsule 3Pro - Anker P3 - Jabra Elite 4 modelleridir. mikrofon umurumda degil tek amacım sarkı dinlemek aradıklarım ise de ses kalitesi- ses yuksekligi ve ses cozunurlugu. Yazdıklarımdan harici bir marka öneriniz varsa dinlerim ama bugün MediaMarkt'ta gideceğim almaya o yüzden ltfen seri olun.
5I 1 senedir kullanıyorum. Memnunum ama diğerlerini bilemeyeceğim.

Jabra elit 4 daha iyi gibi duruyor bence.
bana da bir tık oyle geldi ama jabrayı alanlar da pil ile ugrasıyormus 2. kez garantiye yollayanlar varmıs bir tık tırstım. huawei alcam gibi

5I 1 senedir kullanıyorum. Memnunum ama diğerlerini bilemeyeceğim.
kanka ben rap dinleyen birisiyim. istedigim tek sey ses kalitesi ses yuksekligi vs. memnun etsin yeter. muhetemelen de huawei alcam

Geri
Yukarı