Huawei FreeBuds SE çamaşır makinesinde yıkandı

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Huawei FreeBuds SE çamaşır makinesinde yıkanmış. Akşam çalıştırmıştık 20.00 gibi sabah 09.00 gibi fark ettik. Sağ taraf çalışmıyor HUAWEI FreeBuds ve FreeLace serisi kulaklıkların su geçirmezlik performansı | HUAWEI Destek Türkiye buradaki talimatları uygulamamıza rağmen. Yarın Merter Huawei Yetkili Servis'e gideceğim orada makinede yıkandığını söylersem tamir olmaz diyorlar, doğru mu?
Screenshot_2023-05-21-21-16-14-311_com.android.chrome.jpg

Doğru, bizde FreeBuds 5I var onun üstüne basıp kırdığımızda kaskosu olduğu için yenisi vermişlerdi inşallah kaskosu vardır ben şimdi Samsung whatch 5 Pro aldım 7 k ya o bile 300 TL vardı yani kasko yaptırın.

Şimdi gidip ne demem mantıklı olur söylerseniz sevinirim. Yağmur olayı bence işe yaramaz. Kulaklık bir anda çalışmamaya başladı desem olmaz mı? Çünkü kulaklığı su akacak şekilde 2 gün serin yerde tuttuk içinde su kaldığını sanmıyorum. @Artoria Pendragon @GalaxySal450
Su teması sebebiyle kısa devre vb. anlaşılır o yani satın alırken ve sitesinde yağmurda kullanabilirim denmişti fakat çok fazla maruz bırakmamama rağmen çalışmıyor diyebilirsiniz

Su teması sebebiyle kısa devre vb. anlaşılır o yani satın alırken ve sitesinde yağmurda kullanabilirim denmişti fakat çok fazla maruz bırakmamama rağmen çalışmıyor diyebilirsiniz

Bu bayağı mantıklı benim bulamadığımı siz buldunuz helal olsun. 👏 Umarım işe yarar. 🙂

Ben kulaklık alacağım zaman IP rating ine çok dikkat ediyorum,takıntılardan dolayı eşyalarımı siler yada yıkarım bundan dolayı önemlidir.Hatta sırf bundan dolayı Buds2 yerine Buds 2 Pro ya döndüm.Bunun gibi durumlarda IP rating çok önemli oluyor,bir dahakine dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı