Huawei GT3 vs Samsung Galaxy Watch 5

TunahanKaraca

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir saat alacağım ve bu iki model arasında çok kaldım. Telefonum Huawei P20 Pro, sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben huawei watch gt3 pro kullanıyorum. Klasik saat görüntüsü ve pil süresi kriterim olduğu için aldım. Öncelikle siz kriterlerinizi belirlemelisiniz. İki saat te farklı kulvarda. Huawei gt3 klasik saat görüntüsü ve şarjı bir hafta dan aşağı gitmiyor.
Samsung ise akıllı saat olarak daha fonksiyonlu, eksi tarafı şarj süresi. Hergün telefon ile beraber saati de şarj edersiniz.
Şarj süresi sorun olmazsa bence iwatch düşünebilirsiniz. Ben pil süresi yüzünden samsung yada iwatch almadım.

Watch 5'te GT3'te olmayan hangi özellikler var? Bildiğim kadarıyla bir de Watch 5 alırsam EKG ve tansiyon kullanılamayacak.
En basitinden mesaj yazmalar yok gt3 te sadece hazır mesajları gönderebiliyorsunuz.
EKG konusuna gelince samsung hala aktif etmedi mi ekg yi Türkiye'de?
Bu konuda huawei de aktif değil ama ülke değişikliği ile gt3 te kolayca aktif edebiliyorsunuz ekg yi.

Şu an internetten baktım özelliklerine özellik olarak arada dediğiniz gibi bayağı fark var ama bir taraftan da bu pil konusu canımı sıktı kararsız kaldım yine.

Size şöyle söyleyeyim saati aldığım ilk zamanlar sürekli bütün fonksiyonlarını kurcalar iken şuan sadece saat muamelesi yapıyorum. Sadece ekg, çekiyor ateşimi, kan oksijen durumunu tansiyonumu ölçüyorum. Bunlar yeterli oluyor. Bu yüzden görünüşü güzel saati seçmenizi tavsiye ederim. Watch gt3 pro titanyum çerçeve olduğu için çok güzel klasik saat görüntüsü veriyor. Zaten karar vermemde bu etkili oldu. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Saat çok klas.

Size şöyle söyleyeyim saati aldığım ilk zamanlar sürekli bütün fonksiyonlarını kurcalar iken şu an sadece saat muamelesi yapıyorum. Sadece EKG, çekiyor ateşimi, kan oksijen durumunu tansiyonumu ölçüyorum. Bunlar yeterli oluyor. Bu yüzden görünüşü güzel saati seçmenizi tavsiye ederim. Watch GT3 Pro titanyum çerçeve olduğu için çok güzel klasik saat görüntüsü veriyor. Zaten karar vermemde bu etkili oldu. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Saat çok klas.

Bana da öyle geliyor ilk aldığım saatte de aynısı olmuştu bir de bildiğim kadarıyla GT3 daha hızlı ekrana sahip muhtemelen GT3 alacağm. Teşekkür ederim.

Bana da öyle geliyor ilk aldığım saatte de aynısı olmuştu bir de bildiğim kadarıyla GT3 daha hızlı ekrana sahip muhtemelen GT3 alacağm. Teşekkür ederim.
Yalnız dikkat edin düz gt3 te ekg çekme özelliği var mı emin olun. Ben gt3 pro kullanıyorum. Pro modelinde var.
Bu arada alabilirseniz gt3 pro modelini almanızı tavsiye ediyorum titanyum çerçeve ve seramik arka taban kalite olarak çok şık gösteriyor telefonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı