Huawei Matebook D14'de hangi oyunlar oynanabilir?

eImasekeri

Yoctopat
Daha fazla  
Huawei Matebook D14; 13. nesil i5, RAM'ı 16 GB, hafızası 512 GB. Ben iş için aldım, aynı anda çok web sitesi açmam gerekiyor, fazla ısınır mı ya da kasma yapar mı? Ekran kartı UHD Graphics, sizce bilgisayar genel olarak nasıl, beni ne kadar götürür, hangi oyunları oynayabilirim?

Huawei Matebook D14; 13. nesil i5, RAM'ı 16 GB, hafızası 512 GB. Ben iş için aldım, aynı anda çok web sitesi açmam gerekiyor, fazla ısınır mı ya da kasma yapar mı? Ekran kartı UHD Graphics, sizce bilgisayar genel olarak nasıl, beni ne kadar götürür, hangi oyunları oynayabilirim?
Oyun için ekran kartı olan bir sistem alsaydınız keşke. O laptop olabildiğince sessiz çalışır. Arka arkaya çok Web sitesi açınca sitelere göre kasabilir veya ısınabi.ir, oyun modu aktif kullanmanız daha iyi olur. Hatta altında bir soğutucu olursa daha da iyi olur. Oyun olarak orta-yüksek grafiklerle Valorant veya CS 2 oynayabilirsiniz.

Oyun için ekran kartı olan bir sistem alsaydınız keşke. O laptop olabildiğince sessiz çalışır. Arka arkaya çok Web sitesi açınca sitelere göre kasabilir veya ısınabi.ir, oyun modu aktif kullanmanız daha iyi olur. Hatta altında bir soğutucu olursa daha da iyi olur. Oyun olarak orta-yüksek grafiklerle Valorant veya CS 2 oynayabilirsiniz.
ekran kartının uhd oldugunu bugün öğrendim zaten daha dün aldım bilgisayarı. ekran kartı iris xe olan modeliyle değiştirmek istiyorum ama sanırım mümkün değil. bugun the sims 4 oynadım biraz hemen ısındı ve oyun açılınca ekran kartıyla ilgili uyarı verdi. bir beş yıl kullanabilir miyim sizce ayda yılda bir oyun oynarsam ve işimi yapıp dizi falan izlersem ?

Ekran kartının UHD oldugunu bugün öğrendim zaten daha dün aldım bilgisayarı. Ekran kartı Iris Xe olan modeliyle değiştirmek istiyorum ama sanırım mümkün değil. Bugün The Sims 4 oynadım biraz hemen ısındı ve oyun açılınca ekran kartıyla ilgili uyarı verdi. Bir beş yıl kullanabilir miyim sizce ayda yılda bir oyun oynarsam ve işimi yapıp dizi falan izlersem?

O bilgisayarlar oyun için çok elverişli değil hocam. Pili 5 yıl gitmeyebilir ama özellik bakımından güzel cihaz pilini değişirsen götürür.

Geri
Yukarı